TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jums liūdna? Pažvelkite į Bitę

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šita Bitė neneša medaus, nedūzgia, bet ji ir negelia. Oi, pataisa – ji truputį graužia... Pagalius ir visokius kitus skanius dalykus, nes Bitė, kad ir ilgakojė, it manekenė, dar...

Šita Bitė neneša medaus, nedūzgia, bet ji ir negelia. Oi, pataisa – ji truputį graužia... Pagalius ir visokius kitus skanius dalykus, nes Bitė, kad ir ilgakojė, it manekenė, dar jaunuolė. Sako, anksčiau, kol nepavargo klajodama gatvėmis, jos ir ausytės styrojo kaip vilkiuko, ir turėtų vėl atsistoti, kai ilgiau pasimaitins geru maistu.
 
Kaip ji pasimetė, istorija nutyli, bet kažkokiu būdu atsirado Vilniaus mikrorajone Lazdynuose. Šeimininkai neieško... Bet gal padarykim atbulai – tegu Bitė pati susiranda šeimininkus! Leiskime jai prisistatyti.
 
„Iš pradžių turėjau namus, o paskui neturėjau. Neturėjau ir neturėjau, ir jokių šeimininkų greta, tik mašinos ir lietus, šaltos naktys, vaikantys sargai... Tada mane rado. Kažkas, ne šeimininkė, bet visai miela mergina. Nuvežė pas veterinarą, nepatiko man ten, bet patiko, kai pasakė, kad esu visiškai sveika. Esu liekna, 6-7 mėnesių, 24 kg kalytė. Davė neskanią tabletę ir dar prilašino lašiukų ant sprando, kad neturėčiau nepageidaujamų įnamių.

Kokia aš? Ogi šaunuolė! Namuose neteršiu, naktį miegu ramiai sau kambaryje, nesibraunu į lovą, neloju, nekaukiu, o jau ryte gražiai pasiprašau į lauką. Dantukai man dar niežti, todėl atsiprašau, mėgstu graužti... Jei nenorit, kad graužčiau, ką nereikia, tai turit parūpinti man visokių skanių pagalių arba paslėpti brangius daiktus, kol išaugsiu.

Norėčiau gyventi arba viena su savo žmonėmis, arba galėčiau dalintis savo žmonėmis su kitu šuneliu: jau taip mėgstu dūkt ir žaist, su visais puikiai sutariu! Tiesa, jei mane kas gąsdina, bijau, glust prie kojų, - juokiasi iš manęs, kad kaip kačiukas... Bet turbūt jūs negąsdinsit?..

Moku šokinėti kaip žiogas, juk tokias ilgas kojas turiu! Ir dar moku šypsotis!

Labai prašau naujų namų, nes pas globėją nelabai telpu, o dar ten yra senas šuneliukas, kuriam keliu didelį stresą...

Atvykit susipažinti, pasivaikščiokim kartu, pabendraukime, susidraugaukime!

Bitė."

Telefonas 860698473, Margarita. Kalytė globojama Vilniuje. Dovanojama su „SOS gyvūnų" dovanojimo sutartimi, tad turėtumėt nuolaidą skiepams, sterilizacijai.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt