Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2012 01 09

Juodas mielas kamuoliukas nori šiltų namų (nuotraukos)

Mano mamos vardas išskirtinis, ji vardu Madona. O aš jos dukrytė Neta, visiškai tokia pati kaip mano mama, juodutė su keliais baltais plaukeliais.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Mano mamos vardas išskirtinis, ji vardu Madona. O aš jos dukrytė Neta, visiškai tokia pati kaip mano mama, juodutė su keliais baltais plaukeliais. Esu be galo žaisminga, nes man dar tik trys mėnesiukai. Visos mano sesytės jau iškeliavo pas savus Žmones į tikrus namus, todėl dabar man labai liūdna, nedrąsiai glaudžiuosi prie mamos šaltomis žiemoss naktimis. O dienomis, kai ateina žmonės su manimi pažaisti, dūkstu iki valios.

Aš, kaip ir visi maži šuniukai, kelsiu „zbitkas", kartais paimsiu neleistinus daiktus ir Mano Žmogus turės man parodyti, kaip naudotis lauko tualetu, tačiau aš pasižadu visada išlaižyti veidą tam, kuris mane mylės ir globos. Visada pralinksminti, kai grįš pavargęs iš darbo. Ir niekada niekada nepaliksiu bėdoje, nelaimėje, varge ar džiaugsme. Visada padėsiu galvą ant kelių, jei reikės, kad kas prisiglaustų.

Aš tik noriu surasti savo Žmogų, kuris ateitų pas mane ir išsivežtų į šiltus namus, pažaistų su manim ir pavaišintų skanėstais. Kur tu? Aš niekada neliksiu skolinga...

Mane galite aplankyti ir su manimi susipažinti Vagonėliuose adresu L. Giros g. 131 Vilniuje, tik prieš tai paskambinkite tel.: +37067671317

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius