Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 10:19

Juodas mielas kamuoliukas nori šiltų namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mano mamos vardas išskirtinis, ji vardu Madona. O aš jos dukrytė Neta, visiškai tokia pati kaip mano mama, juodutė su keliais baltais plaukeliais.

Mano mamos vardas išskirtinis, ji vardu Madona. O aš jos dukrytė Neta, visiškai tokia pati kaip mano mama, juodutė su keliais baltais plaukeliais. Esu be galo žaisminga, nes man dar tik trys mėnesiukai. Visos mano sesytės jau iškeliavo pas savus Žmones į tikrus namus, todėl dabar man labai liūdna, nedrąsiai glaudžiuosi prie mamos šaltomis žiemoss naktimis. O dienomis, kai ateina žmonės su manimi pažaisti, dūkstu iki valios.

Aš, kaip ir visi maži šuniukai, kelsiu „zbitkas", kartais paimsiu neleistinus daiktus ir Mano Žmogus turės man parodyti, kaip naudotis lauko tualetu, tačiau aš pasižadu visada išlaižyti veidą tam, kuris mane mylės ir globos. Visada pralinksminti, kai grįš pavargęs iš darbo. Ir niekada niekada nepaliksiu bėdoje, nelaimėje, varge ar džiaugsme. Visada padėsiu galvą ant kelių, jei reikės, kad kas prisiglaustų.

Aš tik noriu surasti savo Žmogų, kuris ateitų pas mane ir išsivežtų į šiltus namus, pažaistų su manim ir pavaišintų skanėstais. Kur tu? Aš niekada neliksiu skolinga...

Mane galite aplankyti ir su manimi susipažinti Vagonėliuose adresu L. Giros g. 131 Vilniuje, tik prieš tai paskambinkite tel.: +37067671317

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

06:27
02:21
00:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt