Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juodoji Lūšis ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki. Aš esu jauna katytė vardu Knipsė. Man maždaug 4-6 mėnesiai. Šiuo metu su broliu dvyniu aš gyvenu pas globėją, bet labai ieškau savo tikrų namų, kur mane mylėtų, skaniai...

Sveiki. Aš esu jauna katytė vardu Knipsė. Man maždaug 4-6 mėnesiai. Šiuo metu su broliu dvyniu aš gyvenu pas globėją, bet labai ieškau savo tikrų namų, kur mane mylėtų, skaniai maitintų, lepintų ir niekada neišmestų į gatvę.
Mano privalumai: Aš esu be galo graži. Mano globėja sako, kad esu panaši į lūšį. Todėl kad mano ausytės ypatingos. Mano ausų galiukai riečiasi į išorinę pusę ir dar ant mano ausyčių galiukų auga plaukų kuokšteliai, tokie šepetukai, kurie būna tik pas lūšis ant ausų. Aš esu labai tvarkinga katytė, savo reikaliukus darau tik tam skirtoje vietoje,maistas man irgi tinka visoks ir sausučiai ir konservai ir virtą vištieną labai mėgstu ir net virtą trynį su malonumu valgau. Žodžiu su mano maitinimu problemų tikrai nekils.
Mano globėja sako, kad aš esu labai išdykus, kaip ir priklauso jaunam kačiukui, labai žaisminga, ištisas dienas dūkstu su savo broliu, tai jeigu jūs turit namuose katytę ar katinėlį, tai aš jums labai tiksiu, nes jūsų katinas man bus žaidimų draugas.
Per daug dėmesio aš nereikalauju, nesu įkyri, moku pati žaisti, susirasti ką veikti ir be reikalo į akis nelendu. Tapetų irgi nedraskau, nagučius galandu į draskyklę.
Miegoti mėgstu prisiglaudus prie globėjos katės arba lovoje prie globėjos kojų.
Mano trūkumai: Turiu aš ir vieną trūkumą, labai mėgstu persodinti gėles. Jos man labai patinka, labai patinka žalumynai ir žolė, o kai jų nėra aš lendu prie gėlių, bet gal laikui bėgant išmoksiu ir jų neliesti? Aš dar maža. Galiu daug ko išmokti.
Mano globėja sako, kas aš būsiu dovanojama tik tiems žmonėms, kas sutiks mane sterilizuoti. Aš nežinau ką tai reiškia, bet globėja sako, kad su sutartimi, kurią jūs pasirašysit, kai imsim mane, bus 50% nuolaida operacijai.
Gal aš jums patikau? Gal kaip tik ieškojote manes, juodosios gražuolės? Paskambinkit mano globėjai ir ji pasakys kur reikia atvažiuoti, kad mane pamatytumėte ir susipažintumėte. Labai lauksiu Jūsų skambučio.
                                                    KNIPSĖ.

Skambinti mano globėjai tel.: 863446692 (Asta)
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt