Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juodoji princesė Lyra ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Lyra – nepaprasto grožio juoda, maždaug 5-6 mėn. katytė išgelbėta iš Rinktinės gatvės kiemo. Ji gimė vasarą ir kaip didžiausias mamos turtas buvo kruopščiai slepiama rūsyje. Tač...

Lyra – nepaprasto grožio juoda, maždaug 5-6 mėn. katytė išgelbėta iš Rinktinės gatvės kiemo. Ji gimė vasarą ir kaip didžiausias mamos turtas buvo kruopščiai slepiama rūsyje.

Tačiau katiniškas smalsumas nugali viską ir Lyra vis dažniau savo juodą nosytę pradėjo kišti lauk ir pažindintis su plačiuoju pasauliu. Kol atėjo žiema ir kartą išėjusi iš vietos, kurią vaizdavosi namais, jos neberado... Tiksliau nebesuprato kaip į ją patekti, nes landa, kuri atstojo jos „namų duris“ buvo aklinai „užlopyta“ ir taip Lyra liko trypčioti ant sniego, kilnojo kojeles ir laukė- gal kas atidarys. Žinoma, niekas neatidarė. Namo gyventojai nusprendė: jokių kačių rūsiuose! Lai žiemą šiltai ir patogiai gyvena tik žmonės...

Tada Lyra atsidūrė pas Zitą, kuri išgelbėjo ir į namus išlydėjo jau ne vieną išgelbėtą katinėlį. Todėl Lyra irgi nori gauti progą būti pastebėta ir svajoja kažkieno širdį užburt begaliniu noru suteikti jai tikrą namų šilumą.
Gražioji Lyra yra tvarkinga, žaisminga, miela, nepažįstamiems iš karto nerodo pasitikėjimo, tačiau pamačius, kad pavojaus nėra, greitai atsipalaiduoja, o tada tik žiūrėk ir žavėkis!

Norėdami ir galėdami šiai gražuolei padovanoti namus, skambinkite jos globėjai Zitai 8 607 77686 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt