Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 18d. 12:14

Kačiuko Goko padėka Jums! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ar pamenate mažo, suluošinto kačiuko istoriją, kuris buvo paliktas prie gatvės? Dėl Jūsų paramos ir palaikymo, šiandien Gokas jaučiasi puikiai, dūksta, kerta maistuką pilnais žandais ir stiprėja!

Ar pamenate mažo, suluošinto kačiuko istoriją, kuris buvo paliktas prie gatvės?

Dėl Jūsų paramos ir palaikymo, šiandien Gokas jaučiasi puikiai, dūksta, kerta maistuką pilnais žandais ir stiprėja! Sakytum, net nesiskirtų nuo kitų savo amžiaus kačiukų, jeigu ne jo vargšė suluošinta kojytė...

Deja, paskutinis apsilankymas pas geriausią specialistą buvo lemiamas. Verdiktas toks: Gokas visiškai nejaučia kojytės, trauma negrįžtamai pažeidė nervą ir šiai dienai jo nuolat velkama kojytė, jam niekada nebepasitarnaus. Laikui bėgant, kojytė, kaip ir pats Gokas augtų, bet, kaip ir dabar, jis jos negalėtų net pakelti, todėl nuolat velkama į žemę, atsirastų žaizda per kurią kiltų infekcijos pavojus.

Geriausia ir vienintelė išeitis, kurią pasiūlė specialistai yra Goko kojytės amputacija. Deja, tai vienintelė reali pagalba šiam kačiukui, kad dabar ir ateityje jis galėtų nevaržomai judėti ir džiaugtis gyvenimu, kad ir su trim kojom. Šiuo metu, jau akivaizdu, kad mažyliui kojytė tik maišo, ji visur kliūna, neretai Gokas ant jos prisėda, įmerkia į vandenį, per ją sunkiai įlipa į kraiko dėžutę. Nors buvome pasiryžę sumokėti bet kokią sumą, kad tik būtų galima kažkokiu būdu išsaugoti ir pagydyti Goko koją, deja, tai tiesiog neįmanoma...

Bet šiandien mes žiūrime į Goką ir džiaugiamės, kad jis gyvas, kad mes spėjome, kad jis pasveiko (Gokas buvo peršalęs) ir kad visom trim kojom kabinasi į gyvenimą ir net neketina pasiduoti ar jaustis prastesnis už kitus kačiukus! Gokas galės lygiai taip pat lakstyti kaip ir kiti, taip pat murkti ir taip pat krėsti išdaigas, tik bus šiek tiek keistesnis už kitus – su trim kojom.

Goko operacija vyks rugpjūčio 29d., o kol kas ruošiamės jai: Gokas jau nukirmintas, nuparazitintas, išmaudytas, išgydytas, lieka tik skiepas ir po jo operacija.

Visa tai rašome tik todėl, kad likote neabejingi ir norime Jums nuoširdžiai padėkoti už tai! Šiam mažyliui surinktų pinigėlių pakaks ne tik visoms gydymo išlaidoms ir operacijai padengti, bet ir lepinti Goką pačiu geriausiu maisteliu. Ačiū, mielieji Jums už Jūsų gerumą, ši istorija ne tik mums, bet ir Gokui įrodo, kad gerų, tikinčių ir mylinčių žmonių yra daug daugiau negu tokių, kurie suluošino šį kačiuką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt