Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kai veislė neapsaugo nuo žiauraus likimo (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo pat kūdikystės galvojau, kad veislė apsaugos mane nuo negandų visą mano gyvenimą. Kitaip ir būti negalėjo, nes ko gero buvau pirktas iš veislyno ir turėjau žymiai daugiau šansų nepatekti į bėdą nei kiti neveisliniai mano broliai ir sesės. Tačiau pasirodo nelaimė tykojo ir manes, kai įpusėjau žengti (sako man apie 5 m.) tuo atrodė lengvu gyvenimo keliu.

Nuo pat kūdikystės galvojau, kad veislė apsaugos mane nuo negandų visą mano  gyvenimą. Kitaip ir būti negalėjo, nes ko gero buvau pirktas iš veislyno ir turėjau žymiai daugiau šansų nepatekti į bėdą nei kiti neveisliniai mano broliai ir sesės. Tačiau pasirodo nelaimė tykojo ir manes, kai įpusėjau žengti (sako man apie 5 m.) tuo atrodė lengvu gyvenimo keliu.

Labai norėčiau papasakoti kaip ir kodėl rugpjūčio 15 d. visiškai suvargęs, išsekęs ir nusibadavęs aš atsiradau vieno Širvintų rajono namo kieme. Norėčiau, bet negaliu, nes neturiu, tos šiuo metu man labai reikalingos kalbos dovanos, kuri apgintų mane, išsaugotų gyvybę ir leistų dar ilgai, ilgai džiaugtis nerūpestingomis dienomis, leidžiamomis mylinčių buvusių ar naujų šeimininkų užuovėjoje.

Nors grįžti pas buvusius savus žmones, ko gero jau nebesitikiu, nes vis dažniau pagalvoju, jog manimi atsikratė, matyt kažką labai negero padariau (žinot, mes šunys tokie: visada dėl visko kaltiname tik save, o ne žmogų, nes turim tokią dievo dovaną -begalinę ištikimybę ir prieraišumą, nesirenkant geras ar blogas - tas prieraišumo objektas). Čipo, tatuiruotės ar kitokių atpažinimo ženklų aš neturiu.

Žmogus, kurio namuose aš išdygau tą nelemtą dieną, maitina mane (ačiū jam labai), bet jo namuose aš nepasiliksiu, nes jis gyvena kaime ir jam reikia lauke prie būdos amsinčio sargo, o koks iš manęs sargas ir dar prie būdos. Mano kailinukai juk - visai nestori, galima sakyti aš jų visai neturiu, o juk žiemos šaltos būna pas mus gimtinėje.

Jei iki 08. 30 d. neatsiras norintys man padėti, mane veš į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą Vilniuje, o iš ten man tik vienas kelias - anapilin, nes priklydau Širvintų rajone, iš kur ši įstaiga negali priimti gyvūnų laikymui, gali suteikti tik eutanazijos paslaugą, o jei ir paliktų gyvą, tai narvo kampe tyliai tūnočiau iki savo paskutinio atodūsio ne ilgai.

Sakau taip todėl, kad žinau, jog daug stipresni sveikata mano broliai ten galą gaudavo, o aš kol kas negaliu pasigirti trykštančia energija, nes šiuo metu man labai reikia medicininės pagalbos atstatant prarastas jėgas, svorį ir raumenis.

Gerieji žmonės, kreipiuosi į Jus pirmą ir paskutinį kartą dar būdamas laisvėje: padėkite man, priglauskite savo namuose nors labai laikinai, kol remontuosiu sveikatą. Nebijokite, su gyvūnų likimams neabejingais žmonėmis aš jau susitariau, jie padovanos man pinigėlių gydymui, man reikia tik Jūsų švelnumo ir pastogės.

O kai aš vėl būsiu gražus, pilnas stiprybės ir energijos, galėsite mane pasilikti savo namuose ar padovanoti tokiems pat geriems žmonėms, kaip ir Jūs. Būsiu geras, meilus ir ištikimas savo naujiems, geriesiems žmonėms. Aš moku toks būti, tik duokite šansą, labai prašau.

Skambinkite man 8 606 50618, laukiu su viltimi iki numatytos savo paskutinės gyvenimo dienos 08. 30.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Likimas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt