Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kakavinė bailiukė, turinti tik numerį - 151

Šaltinis: 15min
0
A A

Sanitarinėje tarnyboje, labai labai namų aplinkos, suprantančių šeimininkų ar laikinų globėjų, laukia gražutė, beveik metų amžiaus kalytė. Kaip visada spėliojame, kokia jų...

Sanitarinėje tarnyboje, labai labai namų aplinkos, suprantančių šeimininkų ar laikinų globėjų, laukia gražutė, beveik metų amžiaus kalytė. Kaip visada spėliojame, kokia jų praeitis, tačiau, čia tik spėlionės, nors panašu, kad atvedė ją jos, taip vadinami „šeimininkai“ ir gali būti, ji buvo skriausta.  Kalytei ten labai nejauku, ji beveik nevalgo, stresuoja, todėl ieškome jai šeiminkų, kurie sugebės ją nuraminti ar laikinų globėjų.
    Reikia žmogaus ar šeimos, kurie norėtų įdėti darbo, prisijaukintų baikštų gyvūną. Dažniausiai labai smagu būna matyti, kaip jis pradeda lįsti iš savo kiauto, tampa drąsesnis, pradeda žaisti, išdykauti ir jūs žinote – tai tik jūsų nuopelnas. Ir šuniukas tai žino ir tikrai  moka parodyti savo dėkingumą, tai jei turite kantrybė ir šilumos ir jums taip pat, ši kalytė atrodo labai graži, priglauskite ją, jai jūsų reikia.

Jei galite jai suteikti namus:
Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt