Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 14d. 17:54

Kalytė Baba ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Mano vardas Baba!! Ne todėl, kad būčiau garbaus amžiaus, o todėl,  kad esu labai smalsi. Kaip bobutė. J Niekas be mano žinios prieglaudoje nevyksta. Tačiau pradėkite nuo to kaip...

Mano vardas Baba!! Ne todėl, kad būčiau garbaus amžiaus, o todėl,  kad esu labai smalsi. Kaip bobutė. J Niekas be mano žinios prieglaudoje nevyksta. Tačiau pradėkite nuo to kaip aš atsiradau Panevėžio gyvūnų globos draugijoje.

                      Mane atidavė 2012m. sausį. Iš pradžių aš, kaip ir Višta gyvenome Pilėnų g. voljeruose.  Po to keliavau į Kaimiškį kur prasidėjo mano karaliavimas. Man leisdavo bėgioti visur, o man buvo taip įdomu kaip vyksta tvarkymai, kur kas perkėlė kibirą, ar užrakino duris, kad aš visur sekiau mūsų žmonių žingsnius. Nemanykit, kad nesidomiu, kas darosi pas mano draugus šunis! Seku kiekvieną jų judesį. Juk niekada negali žinoti kas ir kur užkas kaulą, o tada ateina mano eilė jį iškasti ir paslėpti ten kur niekas, niekas neras! Kaulo vietą parinkti labai svarbu, nei dvikojis, nei keturkojis neturi matyti kaip kasu, todėl vieno kaulo vietą keičiu apie 20 kartų, kad būčiau tikra, jog niekas jo nepaims. Po tokių pastangų einu pasnausti ir dažniausiai pati užmirštu, kur paslėpiau savo lobį.

Kai atėjo pavasaris ir mūsų žmonės padarė darželį, jiems teko daryti ir tvorelę, nes aš mėgau žiūrėti kaip auga gėlytės, porai ir pomidorai. Esu laisvas ir gudrus šuo, todėl kai savanoriai aptvėrė dalį prieglaudos tvora, man tai buvo ne kliūtis. Vis tiek eidavau aplankyti kaimynų šunų, tačiau dvikojai mane ir šį kart pergudravo – padarė bortelius ir aš nebegalėjau prasikasti po tvora. Tačiau labai nenusiminiau, esi optimistiška kalytė. Vieną kartą buvau labai sublogavus, nors dvikojai tik juokėsi, nes pati prisidirbau. Tai įvyko po atvirų durų dienos vasarą. Diena buvo sunki, teko pasisveikinti su tiek daug dvikojų ir kitų šunų! Bet aš nebūčiau Baba jei vakare neapeičiau savo teritorijos ir visko nepatikrinčiau. Taigi kai paskutinis dvikojis išvažiavo aš viduje apžiūrinėjau ar viskas tvarkoje ir pamačiau, kad neuždarytos savanorių kambarėlio durys.

Ten yra tokia minkšta sofa ant kurios taip mėgstu miegoti. Tik dvikojai stengiasi manęs ten neleisti. Taigi, įlindau pasižiūrėti ar sofa laisva ir staiga užuodžiau šokoladą! Vos ant stalo. Užteko užlipti ant sofos ir tada šokoladas letenėle pasiekiamas.  Buvo taip saldu ir skanu, tačiau tada man pradėjo svaigti galvelė, pasidarė dar linksmiau, net vaizdas pradėjo linksmai šokti. Ryte vadovė rado mane pašėlusiai linksmą ir aktyvią. O ji tik juokės, kad suvalgiau visą dėžutę saldainių su alkoholiu, kuriuos gavom dovanų. O man vis tiek buvo linksma ir smagu, kol atėjo vakaras... Tada buvo nebe taip smagu... Galvytę skaudėjo, neturėjau jėgų niekur lakstyti. Tačiau kitą diena vėl jaučiausi savimi!

                      Aš labai, labai laukiu namų, kuriuos galėčiau prižiūrėti! Esu draugiška, pirma ateinu pasitikti, pirma aploju svetimus. Niekada nepuolu ant gerų žmonių!! Negalėčiau būti pririšta prie būdos, tačiau ir bute man būtu per karšta. Todėl ieškau namų su aptverta teritorija, kur mane mylėtų, o aš atsilyginčiau saugodama naktimis ir padėdama visuose darbuose. Vadovė Rūta prižadėjo mane sterilizuoti, jei atsirastų norinčių man suteikti namus!

Aš gyvenu Panevėžio  gyvūnų globos draugijos patalpose Kaimiškyje (už pieno kombinato, važiuojant tiesiai į Trakiškio pusę). Mane galite pasiimti pirmadieniais/trečiadieniais/penktadieniais 17-19h. Galite pirma paskambinti ir jei aš negalėsiu kalbėti, pašnekės Rūta - 869888741

Labai jūsų laukiu!

Smalsioji Baba.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt