Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytė Neila: nelaimės įveiktos, trūksta tik namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Neilai ši vasara buvo sunki: pas neprognozuojamą šeimininką gyvenusi kalytė vieną dieną buvo tiesiog išmesta. Ir ne šiaip iš namų, o iš ketvirto aukšto... Daugybiniai kaulų lūž...

Neilai ši vasara buvo sunki: pas neprognozuojamą šeimininką gyvenusi kalytė vieną dieną buvo tiesiog išmesta. Ir ne šiaip iš namų, o iš ketvirto aukšto... Daugybiniai kaulų lūžiai, šokas... Jos kaimynė kreipėsi į „SOS gyvūnų“ organizaciją. Sekė operacijos, įtvarai, paskui pakartotinės operacijos, vizitai pas veterinarus (ačiū visiems aukojusiems jos gydymui, iš pradžių numatyta suma buvo viršyta, todėl pravertė kiekvienas litas). Neila labai buvo nepatenkinta jos judesius kausčiusiais įtvarais, tekdavo ją uždarinėti į gardelį, nes ji vis norėjo šokinėti, lakstyti, apkabinti žmogų... 

Dabar ji tą gali drąsiai daryti! Liko tik siūlės ir sustorėjimai gijimo vietose. 

Neila dar visai jaunutė, apie metų amžiaus. Ji labai draugiška, nori visur dalyvauti, jai reikia namų su aktyviais šeimininkais, kurie nesitiki, kad šuo visą laiką miegos.

Tačiau bent jau kol kas pasivaikščiojimu Neilą nesunku nuvarginti. Pusė valandos - ir liežuvis iškartas, o pati tik ir taikosi prigulti;) Tikrai nelaksto kaip prisukta valandą po pievą. Taigi, jai tiesiog reikia dėmesio ir meilės.  

Labai tikimės, kad Neila sutiks tokius žmones, kad įsimylės vieni kitus iš pirmo žvilgsnio ir ilgai bei laimingai gyvens.

Jei norite su ja susipažinti, skambinkite 8 683 69502, o tada atvykite į mūsų prieglaudėlę Minsko pl. 33a. (Vilnius).

Neila sterilizuota, skiepyta.

P.S. Šunytė nelabai supranta, kad katyčių negalima vaikyti, tad į vienus namus su kate sunku būtų rekomenduoti imti. Nebent katinas pasitaikytų labai jau mokantis už save pasikauti. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt