Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytei Žučkai gresia migdymas, skubiai ieškome globos arba namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

"Jau paruoštas švirkštas su eutanazija. Jaunai mažai kalytei skubiai reikia globos." Prieš metus vienam ligotam žmogui buvo padovanota draugė  - kalytė Žučka. Vargšas žmogelis...

"Jau paruoštas švirkštas su eutanazija. Jaunai mažai kalytei skubiai reikia globos."

Prieš metus vienam ligotam žmogui buvo padovanota draugė  - kalytė Žučka. Vargšas žmogelis neturėjo daug pajamų, gyveno vagonėlyje, mylėjo savo vienintelę mažytę bičiulę. Gaila, bet Žučkos šeimininkas žiemos nebesulaukė, numirė. Artimieji giminaičiai nematė kitos išeities kaip tik paleisti ją nuo grandinės ir užrakinti vagonėlį.

Žučkai buvo vos keli mėnesiai. Laukė vargšas šuniukas šeimininko, bet taip ir nesulaukė.. Sunku patikėti, kad maža, išsigandusi ir vieniša kalytė sugebėjo išgyventi valkataudama nedidelėje gyvenvietėje.

Žmonės pasakojo, kaip ji, vargšė, lakdavo užšalusį pieną, ieškodavo atliekų pas žmones kiemuose,  kaip prašydavo kiaules turinčių žmonių pasidalinti pašaru, varyta, aprėkta tūkstančius kartų įsmukusi pas gyventojus į tvartus..  stengėsi vargšytė visais būdais išgyventi. 

Sugrįžę šį pavasarį Žučką dovanoję giminaičiai tikėjosi niekad šuniuko nebesutikti. "Kaip gi ji tokia maža galėjo išgyventi?!" Tačiau vos privažiavusius prie vagonėlio juos pasitiko ūgtelėjusi Žučka. Apsiverkė žmonės, prisirišo ją prie būdos ir sumanė laikyti. Tik kažkodėl nepagalvojo, kad "pomidorų sezonas" pasibaigs ir teks grįžti į Vilnių.

Dabar situacija tokia: Žmonės už savaitės-dviejų išvyksta iš to vasarnamio į miestą žiemoti. Žučkos jie negali pasiimti ir nenori paleisti likimo valiai, tad sutarė su veterinaru dėl migdymo. Švirkštas jau paruoštas, tik Žučka dar to nežino.

Dabar vienintelė jos gyvenimo viltis - tai visi mes. Suraskime jai laikiną globą arba namus. Mažytė, gražutė, švelnutė, jaunutė - tikrai kažkur Lietuvoje yra jos Žmogus. Tik jie dar nesusitiko.

Naujienos: 10.01
 

Šiandien buvome nuvažiavę pas kalytę. Ji bijo svetimų žmonių, nes akivaizdžiai buvo lupta, kol valkatavo Nemėžyje. Pabuvome su kalyte pusvalandį, ji vaikščiojo su pavadėliu, gainiojo ir valgė žiogus, išdykavo. Leidosi savanorei Gintarei glostoma.

Kalytė dehelmentizuota, nublusinta. Kirminų nesimatė, nes dabartiniai šeimininkai jai duodavo česnako (jis nuodija kirminus, bet šunims jo duoti negalima - kenkia skrandžiui ir uoslei).

Taigi, turime laiko iki penktadienio. Nė diena daugiau - jau sutarę šeimininkai dėl migdymo su vietiniu felčeriu. Jei Žučkos nebus kur padėti, žmonės ją penktadienį užmigdys.

Labai prašome pagalbos! Ieškome globėjų kalytei Žučkai iki ji bus padovanota arba kantrių šeimininkų, kurie suteiks jai meilę, šilumą ir išmokys pasitikėti žmogumi. (Turime globos variantą iki lapkričio 15 d. pas globėją Anetą sode, tačia ten Žučka būtų be žmogau, tik pašeriama ir vieniša. O po lapkričio 15 d. jai būtų reikalingi kiti globėjai.)

Jaunas, energingas šuo dar tik pradeda gyventi. Jei tik turite galimybę jai padovanoti gyvybę, skambinkite, rašykite. Ačiū.

Padėkime Žučkai atrasti laimę ir išvengti to nelemto švirkšto.

Skambinkite: 861558898; 868973782.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt