Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 9d. 18:54

Kalytės Madonos pagalbos prašymas

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sveiki, aš vagonėlių gražuolė Madona. Kaip tikra dama, esu santūri ir išdidi, tačiau šį kartą įveiksiu savo išdidumą ir paprašysiu Jūsų pagalbos.

Sveiki, aš vagonėlių gražuolė Madona. Kaip tikra dama, esu santūri ir išdidi, tačiau šį kartą įveiksiu savo išdidumą ir paprašysiu Jūsų pagalbos.

Man nutiko nelaimė – apsirgau bjauriuoju grybeliu ir praradau savo puikųjį juodą šilkinį kailį. Ar įsivaizduojate, kaip damai dėl to skaudu? Vaikščiodama lauke, stengiuosi net nepažvelgti į kokią sušalusią balutę, kad ledo atspindyje nepamatyčiau, kaip nedailiai atrodau išsišėrusi.

Tokia mano būklė neliko savanorių nepastebėta – vykome pas veterinarą, man atliko tyrimus, paskyrė vaistus, todėl su kiekviena diena jaučiuosi vis geriau, kailiukas nustojo slinkti, nors aišku dar gerokai turėsiu palaukti, kol jis ataugs ir vėl kris švelniom šilkinėm bangom, kurias visi glostydavo ir girdavo, o man tai taip patikdavo...

Dar ir mano narvelis buvo dezinfekuotas, mano artimiausios kaimynės kalytės profilaktiškai apipurkštos vaistais. Žodžiu, bjaurusis grybelis sutramdytas, tačiau liko kita nemažiau nemaloni problema – likau skolinga už gydymą... Veterinaro konsultacija, tyrimai, vaistai ir vitaminai kailiukui stiprinti atsiėjo 100 litų...

Prašau jūsų, gal padėtumėt padengti šią skolą, kad pasitikčiau pavasarį sveika, graži ir niekam neskolinga, ramia sąžine? Pinigus, prašau, perveskite į šią sąskaitą ir būtinai nurodykite „Madonos gydymui“:

„Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus“ rekvizitai: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius Įstaigos kodas: 125535218 Sąskaitos Nr. LT697044060007732278 (SEB bankas)

Ačiū Jums labai už supratingumą ir dosnumą.

(LGGD Vilniaus skyrius)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt