Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 11:09

Karoliniškėse rasta katytė sulaužytomis kojomis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

01.01 Karoliniškėse, Druskio g. 10, lifte išmatų ir kraujo klane rasta nuostabaus grožio gimdanti katytė. Šalia gulėjo vienas negyvas vaikelis. Katytę priglaudusi moteris pastebė...

01.01 Karoliniškėse, Druskio g. 10, lifte išmatų ir kraujo klane rasta nuostabaus grožio gimdanti katytė. Šalia gulėjo vienas negyvas vaikelis. Katytę priglaudusi moteris pastebėjo, kad varguolė nuolatos dejuoja ir vos tik pabandžiusi atsistoti krenta atgal. Manyta, kad gal ji išsękusi po gimdymo...

Deja... Rentgenas vet. klinikoje parodė, kad jai lūžę abi priekinės kojytės (kaulai visiškai sutrupinti). Šiandien atlikta labai brangi operacija: į abi kojytes sudėti štifai. Kol kas katytė palikta porai dienų stebėjimui stacionare. Dabar nekaltos sadisto aukos laukia ilga reabilitacija, vėliau iš kojyčių bus išimti strypukai.

Būtent tame rajone buvo rastas ir katinėlis Vilnius, kurį bejėgį ir sergantį, bandė iškastruoti kažkokie parazitai (žmonėmis jų vadinti liežuvis neapsiverčia).

Būtent čia buvo išdrąskyti katinėliams pastatyti nameliai...

Pasak žmonių, dažnai toje vietoje randami suluošinti gyvūnai. O kai kurie neberandami apskritai... Pradingsta ir pradingsta...

Sudėtinga operacija (kartu su strypų išėmimo operacija) kainavo 900 Lt. Prie šios sumos dar prisidės katytės laikymas stacionare, nes kelias dienas ji turės būti stebima gydytojų. Todėl bendra suma sudarys apie 1000 Lt. Po operacijos katytė laikosi ir jaučiasi neblogai.

Norintys prisidėti prie katytės gydymo išlaidų, galite pinigėlius pervesti į sąskaitą: LT687300010112106679 Irena Mockuvienė.

Norintiems pasidomėti asmeniškai katytės savijauta, katytės globėjos nr - 8 698 71857 Ramutė (kai katytė sustiprės, ji bus globojama namuose). Ačiū uz jūsų gerumą!

Labai prašome, būkite budrūs, saugokite savo gyvūnus, nepalikite jų vienų be priežiūros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt