Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 18d. 12:15

Karoliniškių Pelenės istorija: labai reikalinga pagalba

Tikriausiai daugelis mūsų prisimena Čarlio Pero pasaką apie Pelenę. Prisimename, kaip vargšė Pelenė buvo ujama piktosios pamotės ir dviejų ne ką mažiau piktų įseserių. Mūsų...

Tikriausiai daugelis mūsų prisimena Čarlio Pero pasaką apie Pelenę. Prisimename, kaip vargšė Pelenė buvo ujama piktosios pamotės ir dviejų ne ką mažiau piktų įseserių. Mūsų ilgaplaukė Pelenė prieš tris savaites atsirado viename Karoliniškių kieme. Katytė tikrai įstabi - migdolo formos šviesiai geltonomis akimis, trumpa nosele, pūsta puria uodega ir kailiuku iš kurių grožio, deja, jau lieka tik prisiminimas.

Tik retas iš mūsų į šį pasaulį ateina su „marškinėliais“, tik retas kišenėje nešiojasi milijoną. Bet ne retam benamio duonos tenka paragauti. Šiai katytei jos teko ragauti. Šiandien ji tikra vargo pelytė iš visų jėgų besistengianti išgyventi.

Kol žemė dengiasi ryškiaspalvių gėlių sluoksniu, o mes džiaugiamės vis karštėjančios saulės spinduliais, Pelenė kasdien kovoja už išlikimą. Iš sudžiūvusių žolių klojasi guolį, dengiasi žvaigždėto vasaros dangaus antklodėle (tik ji šią katytę vargu ar šildo) ir su nerimu laukia rytojaus.

Jos širdelė jau išduota ir įskaudinta... Nieko keisto, juk išdavystė visada skaudina. Tačiau meilė atleidžia ir nelaiko akmenų užantyje. Pelenė svajoja apie tikrą ir nuoširdžią meilę. Ji moka atleisti, nors širdelėje randai ir liks visam gyvenimui. Jos tikėjimas žmogumi ir meilė jam vis dar gyvi. Nors ir buvo išduota, išmesta iš namų, pasitikėjimo žmogumi ji irgi neprarado.

Šiandien ji purvina ir pavargusi, šiandien ji – pelenė. Bet mes tikime, kad ne už kalnų ta dieną, kai ji pavirs egzotiška gražuole, turinčia prasmingą, Princesės, vardą. Mes tikime, kad tas vardas bus startas į naują, šviesų ir dievišką katytės gyvenimą.

Ji labai laukia žmogaus meilės ir šilumos. Ji dievina žmogų. Ji labai laukia švelnių paglostymų, šiltų žodžių. Jai tie žodžiai labai brangūs. Išsipraususi, išsikedenusi savo parėdus ši katytė pavirstų gražia balta Princese, kuri išdidžiai žingsniuotų po Jūsų namus. Jeigu galite, padėkite jai, suteikite šiai pasakai laimingą pabaigą.

Jeigu galite pasiūlyti namus arba laikiną globą ir išgelbėti šią gražuolę iš gatvės, kuo skubiau skambinkite Irenai tel.: 861534703. Katytę, vos tik atsiradus namams ar globai, sterilizuosime.
 

Temos: 1 Pagalba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt