Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karpuša pakliuvo į bėdą. Padėkime jam

Nuotraukos pavadinimasKarpuša pakliuvo į bėdą. Padėkime jam.
Nuotraukos pavadinimasKarpuša pakliuvo į bėdą. Padėkime jam.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Karpušą rado partrenktą gatvėje. Kačiukas tiesiog tysojo kaip skuduriukas ir nesikėlė. Vėlai vakare pro šalį einantys žmonės  nepaliko kačiuko gatvėje, parsinešė į namus, kaip...

Karpušą rado partrenktą gatvėje. Kačiukas tiesiog tysojo kaip skuduriukas ir nesikėlė. Vėlai vakare pro šalį einantys žmonės  nepaliko kačiuko gatvėje, parsinešė į namus, kaip patys sakė, pagailėjo, kad bejėgio gyvūno nesudraskytų šunys.
Jau iš pačio ankstyvo sekmadienio ryto šie žmonės ėmė ieškoti pagalbos, skambino į kelias prieglaudas, tačiau niekas negalėjo padėti. Susisiekę su mumis papasakojo kur ir kaip rado kačiuką, sutiko nuvežti į veterinarijos kliniką, tačiau finansuoti gyvūno gydymo  neišgalėjo. Kadangi kačiukas beglobiukas, vadinasi jis niekieno. Jei jis niekieno, vadinasi visų mūsų – tų, kurie nenusisuka ir nepalieka, kurie po lašiuką, po kiek kas gali prikelia tokius beglobiukus naujam gyvenimui, leidžia jiems patikėti, kad gyvenimas vis dėlto gražus ir kad jį galima nugyventi ir kitaip – turint mylinčius šeimininkus.
Kaip ir visiems, taip ir šiam jaunučiui kačiukui, kurį pavadinome Karpuša, stengiamės padėti ir nepalikti jo bėdoje. O be jūsų, mūsų mielieji, gerieji, mes negalėtumėm tokiai daugybei nelaimėlių padėti. Todėl kreipiamės ir šį kartą su dideliu prašymu dėl Karpušos ir jo vardu prašome padėti finansiškai šiam gražuoliui pasveikti.
Karpušai sulaužytas dubuo ir blauzdikaulis. Kačiukas veterinarijos klinikoje, jam pastatytas kateteris. Karpušos gydymas priklauso nuo mūsų visų užuojautos ir paramos.   Karpuša tikrai išgis, visos traumos ir nelaimės pasimirš, o tiems, kurie jam padės, Karpuša jau dabar dėkoja nuoširdžiu: Miau.
Jei galite paremti šio kačiuko gydymo išlaidas, galite pervesti savo auką į VšĮ “Beglobis” sąskaitą, nurodydami “Karpušos gydymui”.

Taip pat Karpušai labai labai ieškome nors laikinos globos po gydymo, nes prieglaudoje jam būtų labai pavojinga, kadangi mažylio organizmas nusilpęs, o dar gauta narkozė susilpnina ir taip silpną sveikatą. Jei galite laikinai pagloboti Karpušą, skambinkite tel. 865354521, 865244093 arba rašykite el paštu: info@beglobis.com

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt