Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 14d. 12:45

Kas yra laimė: didelis katinas Filas ieško namų

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Katinas vardu Filas (nes rastas netoli Filaretų gatvės) yra tikrai didelis katinas (sveria apie 8 kg), kastruotas ir paskiepytas, be galo draugiškas, puikiai sutaria su kitais katinais, labai mėgsta žaisti slėpynių.

Ėjo jis laimės ieškoti ir tikėjo, kad tikrai ją suras. Deja, išaušus rytui paaiškėjo, kad atsidūrė gatves skiriančioje žaliojoje juostoje, bandė žengti pirmyn – šalia pralėkė į darbą skubančio žmogaus automobilio ratai, bandė žengti atgal – sucypė autobuso stabdžiai... Taip ir sėdėjo vargšas sustingęs iš baimės ir nežinodamas, kur ta laimė ir ar pavyks ją surasti. Staiga kaip iš giedro dangaus jis pajautė šiltas rankas, kurios paėmė į glėbį ir tyliai sušnabždėjo: „nespurdėk dabar mažuti“ ir tą akimirką jis suprato: „radau, radau pagaliau aš savo gyvenimo laimę!“

Tik vėliau paaiškėjo, kad katukas yra su nukirptu ausies krašteliu, vadinasi dalyvavęs PSP programoje ir gyvenantis gatvėje. Ir kur jis ėjo? – vis nedavė ramybės mintis, nejau tikrai jautė, kad tą rytą jam pagaliau nusišypsos laimė turėti namus, kad ir laikinus.

Toks didingas ir meilus katinas tikrai negalėjo būti  vėl paleistas – jis puikiai jautėsi veterinarijos klinikos narve, visus draugiškai sutikdavo ir palydėdavo, taigi atsidūrė namų globoje pas laikiną globėją.

Katinas vardu Filas (nes rastas netoli Filaretų gatvės) yra tikrai didelis katinas (sveria apie 8 kg), kastruotas ir paskiepytas, be galo draugiškas, puikiai sutaria su kitais katinais, labai mėgsta žaisti slėpynių.

Jis vis dar ieško... bet ne laimės, o tikrųjų namų, nes pagaliau suprato, kad laimė – tai turėti mylimą žmogų šalia, laimė – turėti savo guolį ir maisto indelį, laimė – daugiau nieko nebeieškoti...

Jei Jums patiko šis didelis katinas Filas ir norite su juo dalytis savo gyvenimo džiaugsmo ir laimės akimirkomis, jis kaip tik laukia Jūsų.

Kreiptis tel. nr 8 618 65367 arba laura@vdnet.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt