Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaštonė: mirus šeimininkui, išmesta į gatvę, ieško namų

Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaštonė – mirus šeimininkui buvo išmesta į gatvę, apleista ir niekam nereikalinga. Labai labai ieško jaukių namų. Kaštonė apie 3-4 metų amžiaus. Draugiška kalytė. Jau...

Kaštonė – mirus šeimininkui buvo išmesta į gatvę, apleista ir niekam nereikalinga. Labai labai ieško jaukių namų.

Kaštonė apie 3-4 metų amžiaus. Draugiška kalytė. Jau sterilizuota. Šiuo metu glaudžiasi Utenos gyvūnų globos namuose.

Kaštonė visada buvo Trakų Vokės gyventoja. Kasdien ją buvo galima pamatyti lakstančią po visą miestelį be antkaklio ir šeimininko. Kaštonės istorija prasidėjo prieš pusantrų metų, kai mirė tikrasis jos šeimininkas. Liko ji viena, tiesiog išmesta į gatvę, po bendrabučio langais – liūdna, gedinti, niekam niekam nereikalinga...Žiūrinti į tą vienintelį mirusio šeimininko langą. Vis laukianti gal tai „baisus sapnas“, gal šeimininkas pravers langą ir vėl pakvies vidun. Deja...

Bendrabučio gyventojai jos nevijo – pašerdavo, kartais leisdavo nakvoti laiptinėje, bet niekas nepakvietė vidun. Ji kas pusmetį lauke atsivesdavo šuniukų, kurie paskui tiesiog „kažkur pradingdavo“. Matyt aplinkiniai gyventojai nenorėdami „nemalonumų“ tiesiog juos užkasdavo ar išmesdavo.

Laimei, kad visai neseniai apie apleistą naminę Kalytę atėjo gandas iki gyvūnų skausmui neabejingų žmonių. Dabar Kaštonė jau nebe viena, ji Utenos gyvūnų globos namuose, apsupta mylinčių savanorių, pavalgiusi, sterilizuota. Labai draugiška, bijanti „užkliūti“ ar „ką netaip padaryti“, dėkinga už kiekvieną paglostymą.
Tačiau labai labai laukianti to žmogaus...Ji galėtų gyventi tiek namuose, tiek nuosavam name ar sodyboje, kur būtų įleidžiama namo. Svarbu kad mylima!

Kaštonė – tikras mielas įsikūnijimas šuniuko pavidalu.
Ji šiuo metu glaudžiasi Utenos gyvūnų globos namuose. Yra galimybė atvežti į Vilnių. Žinoma geriausia, kai šeimininkai patys nuvažiuoja susipažinti ir įsitikina, kad tai tikrai jų naujas šeimos narys.

Skambinkit: +370 612 32962
Rašykit: info@gyvunugloba.com
Utena/Vilnius

Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Kaštonės nuotraukos
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt