Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katė-senbernarė Lyda ieško šeimininkų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

O gal katė-pagalvėlė? O gal katė-milžinė? Žodžiu, didžiulė gauruota geruolė, kuri tik ir taiko prie kojų prisišlieti. Murkianti ir meili. Lyda iškentė gyvenime daug, dėl žmonių žiaurumo neteko vienos akies, bet jos charakteris - nepiktybinis, romus ir tingus.

O gal katė-pagalvėlė? O gal katė-milžinė? Žodžiu, didžiulė gauruota geruolė, kuri tik ir taiko prie kojų prisišlieti. Murkianti ir meili. Lyda iškentė gyvenime daug, dėl žmonių žiaurumo neteko vienos akies, bet jos charakteris - nepiktybinis, romus ir tingus.

Neketiname jūsų graudinti ir detaliai pasakoti istoriją, kokios būklės Lyda pirmą kartą atsirado „SOS gyvūnų" prieglaudoje. Šiaip ar taip, veterinarų ir savanorių dėka ji išsveiko, pasitaisė, išgražėjo. Jos dydis tiesiog stulbina, o gerumas, ramumas - palenkia visus, kas turi progą pakedenti šios juodulės gaurus.

Ir žmonės jai neatsispyrė, Lyda buvo padovanota, tačiau po dvejų metų vėl rasta gatvėje Vilniuje. Deja, su buvusiais šeimininkais nepavyksta susisiekti. Gal jie nebežino, kur nuklydo jų pagalvėlė, prarado viltį ir nebetęsia paieškų? Gal atsitiko kokia nelaimė? O gal - kas gali žinoti - ši Lyda antrininkė tos ankstesnės, tokio pat charakterio, be tos pačios akytės, taip pat atrodanti?.. Nieko ji nesako klausiama, tik murr ir murr.

Lyda nėra triukšminga pajodžarga, tikrai ne, ji rami dičkė, kuri daugiausia snaus, žiopsos per langą, murks, kas be ko, mėgsta ir paėsti... Ji tam, kuriam nereikia, kad namus aukštyn kojom apverstų judrus katinukas, mėgstantiems ramybę ir tam, ko negąsdina, kad Lyda neturi vienos akytės (ji gražiai užsiūta). Jei norėtumėte namus ar laikiną globą suteikti šiai išlaikytai katei, kreipkitės į prieglaudą, užsukite ir susipažinkite. Garantuoju, pamatę ją tikrai apstulbsite.

Lyda laukia naujų arba senų šeimininkų kačių namelyje Minsko pl. 33A, už Vilniaus: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php

Skambinkite pasiteirauti 8 683 69502, Ilona, rašykite info@sos-gyvunai.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt