Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 6d. 09:19 , Atnaujinta: 2014 sausio 6d. 09:19

Katėms reikalinga globa

Gyveno garbaus amžiaus auksinės širdies moteris, kuri kiek sveikata leido padėdavo beglobėms katytėms. Paimdavo namo, sterelizuodavo, prižiūrėdavo, ieškodavo namų. Tačiau moteris...

Gyveno garbaus amžiaus auksinės širdies moteris, kuri kiek sveikata leido padėdavo beglobėms katytėms. Paimdavo namo, sterelizuodavo, prižiūrėdavo, ieškodavo namų. Tačiau moteris sunkiai susirgo, ilgai gydėsi, bet deja jos gyvybė užgeso.... Jos namuose liko globotiniai, kuriems ji nespėjo rasti namų, o butą gavusiems artimiesiems, senolės neturtinis „palikimas“ nereikalingas. Visa laimė, kad žmonės ne visiški žvėrys ir gyvūnams duos laiko rasti namus, kol neparduos buto. Laiko kol kas yra iki naujųjų metų, o paskui neaišku. Šiuo metu katinėliai uždaryti rūsyje, bent ten leido juos palaikyti. Kasdien turiu vykti ten juos maitinti, palaikyti švarą ir paglaustyti, nes ten uždaryti jie stresuoja, nori būti glostomi, bendrauti su žmogumi, o ne 24/7 būti uždaryti rūsyje ir laukti tų poros kartų per dieną kol aš ateisiu jų pamaitinti. Tikrai skaudu žiūrėti, kai katinėliai pratę gyventi su žmogumi, o dabar jį mato tik 1h per dieną... Aš tikiu, kad kartu įmanoma rasti jiems namus, kuriuose bus labai mylimi. Papasakosiu plačiau apie kiekvieną iš jų:

Silvestras – ne katinas, o svajonė. Be galo meilus, mėgsta susirangyti ant kelių, prisiglausti prie žmogaus, pasivartyti, būti paglostomas. Reikalus atlieka į dėžutę, nors pratęs eiti į lauką ir nori eiti į jį. Katinėlio tikslaus amžiaus nežinau, bet spėju jam kokie 2-3m. Visiškai sveikas, kastruotas katinėlis. 1; 2 ir 3 pav.

Mažulka – katytė, kurios per daug nepatampysi, kol ji nepripras prie žmogauss. Mėgsta pasislėpti po sofa, nes moteris nespėjo jos pripratinti prie žmogaus, todėl jai reiktų žmogaus, kuris bus kantrus su ja ir ją mylės ir skirs dėmesio, nes katytei reiktų nemažai meilės, kad ji taptų drąsesne. Reikalus atlieka į dėžutę, sterelizuota. Nežinau kodėl moteris pakirpo jai ausytę sterelizuodama, bet yra kaip yra, todėl katytės ausytė pakirpta, nors ji nuo kokių 3-4mėn augusi pas moterį namie. Mažulkai apie 6-7mėn ne daugiau.4; 5 ir 6 pav.

Mamytė – tai mažulkos mamytė irgi globojama ir paimta iš to pačio kiemo. Katytė be galo pasiilgsta žmogaus būdama uždaryta, todėl kai užeinu jų pamaitinti ji puola prie rankų, paskui šoka ant kelių, užmerkia akytes  ir tyliai miauksi lyg kažką pasakotų. Ji taip pat sterelizuota, tvarkingai daro į dėžutę ir taip pat pakirpta ausyte. Katytei apie 3-4m. 7; 8 ir 9 pav.

Katinėliams labai reikalingi namai, nes kitaip jų laukia išleidimas tiesiog į gatvę, nuo kurios jie jau atpratę arba Grinda, nors kiek žinau pakirptom ausytėm neima ten, o moteriškė pakirpusi katytėms ausytes, tik katinui nespėjo. Matyt nujautė, jog sveikata blogėja ir jai mirus katės gali būti išmestos į gatvę. Padarykime visi kartu stebuklą ir suraskime jiems naujus namučius. Galinčius padėti su globa ar suteikti pastovius namus skambinkite ar rašykite  860574729, el.paštas: l.v.jasevskaja@gmail.com.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt