Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 12:12

Katinas, kuris labai nori gyventi

Būna ir taip, kad katinas niekaip nenori numirti. Nežinau buvusio Avevitos vardo ir žinoti nenoriu. Tie, kurie mažą jį mylėjo, sutiko nugalabyti. Sutiko, nes gydymas brangesnis už...

Būna ir taip, kad katinas niekaip nenori numirti.

Nežinau buvusio Avevitos vardo ir žinoti nenoriu. Tie, kurie mažą jį mylėjo, sutiko nugalabyti. Sutiko, nes gydymas brangesnis už eutanaziją. Tie, kurie nenutuokė apie katino egzistavimą, jį operavo ir gydė savomis lėšomis. Rainam, stambiam "mačo"  (savaitė pooperacinio badavimo jo svorį "pamažino" iki niekingų 6,2kg:)) buvo atlikta labai sudėtinga operacija, pilvelis perrėžtas nuo priekinių iki užpakalinių kojelių, ištraukti iš virškinamojo trakto svetimkūniai, kuries didelis ir ėdrus prarijo.

 Avevitos išgyvenimo tikimybė buvo labai menkutė, operacija labai sunki, bet jis Avevita, jis nesiruošė iškeliauti anapus. Jis nagais ir dantimis įsikibo į Gyvybės vandenyną ir išplaukė į Gyvuosius vandenis:)

 Tačiau didelis, rainas ir stambus kašaras negali gyventi klinikos narve, todėl jis maldauja Jūsų pasigailėjimo ir užuojautos ir labai prašo paimti jį į savus šiltus namus.

 Katinėlis kastruotas, paskiepytas keturvalente vakcina, be galo meilus ir murklus.

 Avevita laukia tavęs gailestingo ir užjaučiančio.

Avevitos teirautis

862064323

irena.mockuviene@gmail.com

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt