Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 27d. 12:01

Katinas Maksis ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Maksis - rusų mėlynasis. Na, gal ir mišrūnas, bet spalva tai švariai melsvai pilka su keletu baltų plaukelių pakaklėje. Įmitęs kaip buliukas, suaugęs, jau apsiraminęs ir namų aukštyn kojom neverčiantis, gėlių vazonų neiškapstantis, užuolaidomis nelaipiojantis katinas. Maksis yra ramaus būdo, mėgsta pamiegoti (o kuris iš mūsų to nemėgsta?! Jau nekalbant apie kates...), išeina į lauką, nuo namų (kad ir naujų) niekur nesitraukia, tik aplink pasisukioja, po krūmu paguli, žolytės pavalgo ir vėl į kambarį grįžta.

Maksis - rusų mėlynasis. Na, gal ir mišrūnas, bet spalva tai švariai melsvai pilka su keletu baltų plaukelių pakaklėje. Įmitęs kaip buliukas, suaugęs, jau apsiraminęs ir namų aukštyn kojom neverčiantis, gėlių vazonų neiškapstantis, užuolaidomis nelaipiojantis katinas. Maksis yra ramaus būdo, mėgsta pamiegoti (o kuris iš mūsų to nemėgsta?! Jau nekalbant apie kates...), išeina į lauką, nuo namų (kad ir naujų) niekur nesitraukia, tik aplink pasisukioja, po krūmu paguli, žolytės pavalgo ir vėl į kambarį grįžta.

Ant kelių gulėti nesiveržia, bet kai yra pamiegojęs, pailsėjęs, tai mielai ateina apie kojas pasitrinti, pasimeilinti, pamurkauti, o paglosčius ir pagyrus... eina vėl pavalgyti...

Maksis Jums patiko? Norite priimti jį į savo namus, savo šeimą? Skambinkite tel.: 8 672 141 89 (Utenos raj. gyvūnų globos namai).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt