Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinas Salemonas nori namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Salemonas visiškai nerealus katinas. Tai katinų katinas – išminčius. Atrodo, kad Salemonas supranta viską ką jam sakai. Jis mėgsta ir pats pakalbėti. Kaip Salemonas atsirado...

Salemonas visiškai nerealus katinas. Tai katinų katinas – išminčius. Atrodo, kad Salemonas supranta viską ką jam sakai. Jis mėgsta ir pats pakalbėti. Kaip Salemonas atsirado prieglaudoje? Jį atvežė į sanitarinę tarnybą iš vieno Vilniaus rajono. Sanitarinėje tarnyboje katinuką kastravo, o mes turėjome jį nuvežti atgal iš ten, kur jį sugavo (nors garantuojame, kad gaudyti jo nereikėjo.

Salemonas pats turbūt atėjo pasižiūrėti kas vyksta). Kai atvežėme, kad paleistumėme jį į tą vietą, kurią nurodė sanitarinė tarnyba, Salemonas apsidairė, atsisėdo ir pasižiūrėjo į akis, tarsi sakydamas „kur dabar mane atvežėte?“. Kaip jau susiruošėme išvažiuoti Salemonas trep trep trep iš paskos ir į mašiną. Ką daryt? Prieglaudoj vietų nėr. Katinėlių ir taip labai daug. O kaip jį palikti, jei Salemonas žiūri į akis ir sako „aš čia neliksiu. Jūs ką, norite mane čia vieną palikti?“. Gerai, gal sumaišė sanitarinė tarnyba adresus.

Važiuojame į kitą vietą, pasižiūrėsime kaip Salemonas reaguos. Nuvažiuojame. Atidarome boksą „eik Salemonai“. Salemonas išėjo, apsidairė, bet atsisėdo šalia bokso ir sėdi. Nunešėme Saliamoną toliau, gal atpažins savo buvimo vietas. Tik apsisukome Salemonas iš paskos miauksėdamas „nepalikite manęs“. Na ką, Salemonai, nepaliksime tavęs dički, jei jau taip čia tau nebemiela. Gal ir tikrai jam buvo čia nesaldu, nes Salemono visas kūnelis randuotas nuo kovų.

Dabar Salemonas gyvena prieglaudoje ir labai laukia savo žmogaus. Jis toks gudruolis ir taip bijo, kad jo vėl nepaliktumėm, kad atidarius prieglaudos duris, niekur nebėga, tupi sau ant slenksčio ir saugo duris. Va toks mūsų Salemonas – didelis, protingas katinas. Randai jo baigia užgyti. Salemonas dar kas be ko labai gražus – kailis juodas kaip naktis, o akys apvalios geltonos kaip žiburiai juodoj nakty žiba.

Tel. Nr. +37065244093, +37065354521

Gyvybės vagonėliai, Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt