Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 11:46

Katinas su supernosimi ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Norit laimės? Reikia truputį pamygti Šnobiuko šnobelį. Pypt! Ir laimė jau čia, murkia, glaustosi, bendrauja, pasakojasi, ką veikė per dieną ir klausinėja, ką gero nuveikėte jūs....

Norit laimės? Reikia truputį pamygti Šnobiuko šnobelį. Pypt! Ir laimė jau čia, murkia, glaustosi, bendrauja, pasakojasi, ką veikė per dieną ir klausinėja, ką gero nuveikėte jūs.

Labai reikia Šnobiukui žmogaus. Jis draugiškas ir mielas murklys, pats į glėbį įsilipo, rastas Molėtų plente prie vieno restorano... Gyveno ten visus pakalbindamas, gaudamas skanių kąsnelių, bet kadangi nėra užsigrūdinęs lauko katinas, o išmestas ar pasiklydęs naminukas, peršalo ir ėmė sirguliuoti. Ten jį rado Laura ir tiesiog negalėjo palikti.

Palikti gatvėj negalėjo, bet pasilikti namie irgi negali, turi kitų globojamų katinėlių, kuriuos negerai būtų suleisti kartu... Gal prisimenate pilkojo Rusiuko istoriją? Jam pas Laurą teko pagyventi vonios kambaryje, kad neskriaustų kitų katinų. Praėjo kiek laiko ir štai - naujas pilkuonėlis tą vonią užėmė. Ir taip pat rauda, skundžiasi, oi, nenoriu čia gyventi, noriu pas žmones, noriu dėmesio, paglostykite mane kas nors gi pagaliau! Rusiukui labai pasisekė - jis gyvena Kaune pas gerus žmones ir netgi draugiškai bendrauja su dviem jų šuneliais.

Dabar Šnobiuko eilė.

Kas įsikatins supernosį turintį gražuolį? Kas ras namuose kampą (ne vonią) geros nuotaikos užtaisui ir pasidės didelį pliusą karmos knygoje? Kreipkitės tel. 861865367 į jo globėją Laurą ir gal tai bus vienas geriausių jūsų apsisprendimų. Šnobis globojamas Vilniuje. Jei nesate tikri, ar sutarsite, prašome bent laikinos globos, pvz., porai savaičių! Drąsiau!

Temos: 1 Nosis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt