Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinas Toras: ūsuotas džentelmenas užkariaujantis visų širdis

Toras ieško namų
Toras ieško namų
Šaltinis: 15min
0
A A

Toras gimė gatvėje. Mama Torą ir jo broliuką su sesute glaudė prie savęs ant šalnų žnaibomos žemės, šildė, saugojo kaip įmanydama, tačiau to neužteko – kelių savaičių kačiukai...

Toras gimė gatvėje. Mama Torą ir jo broliuką su sesute glaudė prie savęs ant šalnų žnaibomos žemės, šildė, saugojo kaip įmanydama, tačiau to neužteko – kelių savaičių kačiukai jau spėjo įsisirgti kačių gripu. Dabar visos bėdos praeityje. Šeimyna buvo laiku pastebėta, jie šiltuose namuose gavo saugų kampelį ir keturis mėnesius buvo gydomi, kol pasveiko.

Dabar Toras yra apie 5 mėnesių amžiaus, pasveikęs ir pasiruošęs keliauti į nuolatinius namus. Jo kailiukas – nuostabaus grožio, atrodo lyg būtų su solidaus džentelmeno ūsais ir žiedu ant priekinės letenos piršto. Užaugęs jis bus didelis, pūkuotas katinas.

Toras ieško savo žmogaus, kuriam galėtų atiduoti meilę, su kuriuo galėtų pasišnekėti (o jis pasišnekėti tikrai mėgsta!), kurį galėtų pasitikti sugrįžusį namo (jis tai daro kaskart, nesvarbu ar būni išėjęs 5 minutes, ar 8 valandas). Katinėlis myli žmones – kviečia žaisti, dievina glostymus, per naktį spėja pasiilgti ir ryte labai džiaugiasi, kai visi atsikelia.

Kaip tikras džentelmenas Toras visus reikalus daro į dėžutę ir nagus galanda į draskyklę. Katinėlis paskiepytas, tiesa, kačių gripas paliko žymę – katinėlio akis gaubia peršviečiami debesėliai, bet jie nenustelbia Toro grožio ir netrukdo Torui žavėtis viskuo aplinkui, mato puikiai. Toras puikiai sutaria su šunimi ir kitomis katėmis.

Katinėlis šiuo metu laikinai gyvena Vilniuje, tačiau galima būtų suorganizuoti atvežimą ir į kitą miestą. Toras bus dovanojamas tiems asmenims, kurie atėjus laikui sutiks katinėlį kastruoti.

Norintys daugiau sužinoti apie Torą arba atvykti su juo susipažinti, skambinkite laikinai Toro globėjai Živilei telefonu 8678 04968.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt