Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėlis Fritzas ieško namų

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Niekaip nesuprantu, kaip kažkas galėjo atsisakyti šito katinuko?.. Katinukas buvo atiduotas iš namų į sanitarinę tarnybą, kur mažyliui tikrai ne vieta : ( Kol kas jį pavadinome...

Niekaip nesuprantu, kaip kažkas galėjo atsisakyti šito katinuko?.. Katinukas buvo atiduotas iš namų į sanitarinę tarnybą, kur mažyliui tikrai ne vieta : (

Kol kas jį pavadinome Fritzu – pagal seną vokišką dainelę apie Fritzą traktoristą – katinukas labai mėgsta įjungti savo „traktoriuką“ ir murkti tiek glostomas, tiek ėsdamas.

Fritzas nepaprastai draugiškas ir meilus – jis per daug nesibaimina nematytų žmonių ir visi jam tuoj tampa geriausiais draugais. Tada jis užsiropščia ant kelių, letenėlėmis apkabina kaklą ir nubučiuoja savo dvikojams draugams veidus, arba šiaip džiaugiasi būdamas „rankinuku“ ir nešiojamas glėbyje.

Lygiai taip pat jis yra protingas ir tvarkingas – žino, jog kai žaidžia išleistais nagučiais, kitiems skauda, todėl bendraudamas ir žaisdamas su žmonėmis jis juos įtraukia. Dėl šio bruožo Fritzas gali tapti ir geru vaikų draugu – niekad jų neužgaus, bet ir pats nesileis būti skriaudžiamas, išradingai ištrūkdamas iš rankų. Katinukas gerbia žmonių namus ir jų tvarką – nedrasko nei baldų, nei kilimų, nei tapetų, taip pat tvarkingai naudojasi kraiko dėžute.

Fritzo žaismingumas taip pat žavi: žaislu jam gali tapti ir popieriaus skiautelė, ir aliuminio folijos kamuolėlis, ir ausų krapštukas, tačiau žaislą nuo nežaislo jis skiria, daiktų, kaip kai kurios katės nemėto, kambarinių gėlių nekapsto ir negraužia.

Na, aišku, anksčiau išvardintoms savybėms nenusileidžia ir katinėlio grožis – kavos spalvos pusilgio plauko kailiukas, ilgi riesti juodi ūseliai ir balta sermėga po kaklu. Katinuko uodega labai ilga ir laiba, o pėdutės gana stambios, tai šis 3,5 mėnesių amžiaus „mažylis“ augs stambus ir „ilgas“ katinas.

Fritzas šiuo metu globojamas Kaune, tačiau nesunkiai gali atkeliauti į Vilnių ar Kėdainius. Tel. Nr. 865354521, 865244093, info@beglobis.com

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt