Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėlis Gurmanas ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Katinėlis Gurmanas atsirado iš niekur... Sakysite, taip nebūna. Būna. Paklausykite, kokią istoriją pasakoja pats katinėlis. „Taigi... gyvenau aš Visorių gatvėje, vienas sau...

Katinėlis Gurmanas atsirado iš niekur... Sakysite, taip nebūna. Būna. Paklausykite, kokią istoriją pasakoja pats katinėlis.

„Taigi... gyvenau aš Visorių gatvėje, vienas sau slampinėjau, pamaitindavo mane koks geras žmogus, bet taip liūdnai leidau dieneles... ir štai vieną ankstyvą rytą išgirdau netikėtą šurmulį, girdėjau žmonių balsus, ir jie kalbėjo apie kažkokią kalytę, kurią ketina gaudyti.

Na manau, eisiu arčiau pasižiūrėti... Išėjau iš už krūmo, ir matau – ant pievelės didžiulis indelis su maistu. Pribėgau nieko nelaukdamas ir pradėjau godžiai valgyti. Nes seniai bebuvau ką pilvelyje turėjęs. Valgiau valgiau, ir staiga jaučiu, kažkas mane kelia i viršų ir kažkur neša. Pasirodo, į automobilį.

Tai apsidžiaugiau, šilumą pajutau, ir atsileido mano širdelė, pradėjau murkti, burgzti, letenėlėmis minti, tik kad neišleistų atgal į lauką.

Taigi dabar gyvenu aš kaip ponas. Lauko gyvenimo neprisimenu, nuolatos turiu pilną indelį maisto, ir švelnius paglostymus. Sutinku taip gyventi visą gyvenimą. Gal priimsite mane į savo namus?
Skambinkite Linai: 8 686 90296 (Vilnius)

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt