Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 20d. 10:46

Katinėlis labai ieško mylinčio žmogaus (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mykoliukas jau ne vieną kartą pasakojo apie save, labai kvietė visus užsukti, laukė ir tikėjosi. Deja, namų kaip nėr, taip nėr... Tad nusprendžiau vėl visiems parodyti, koks jis „mandras" katinukas.

Mykoliukas jau ne vieną kartą pasakojo apie save, labai kvietė visus užsukti, laukė ir tikėjosi. Deja, namų kaip nėr, taip nėr... Tad nusprendžiau vėl visiems parodyti, koks jis „mandras" katinukas.

Atėjus į kačių vagonėlį iškart pasitinka pora protingų žalių akyčių, kurios per sekundę „nuskenuoja" atėjusį ir iš karto užduoda kompromituojantį klausimą: „Tu pas mane, taip?" Tiesiog nėr ką ir sakyti - linkteli Mykoliukui galva ir pritūpi pasisveikinti.

Vagonėlio šeimininkas nesipriešina glostymui ir jau po minutės išsireikalauja būti išleidžiamas iš narvelio, ima šmirinėti tarp kojų ir aprodyti vagonėlį. Papasakoja visas naujienas. Aprodo katinukus naujokus, papasakoja, kam pasisekė ir kas išvyko namo.

Mykoliukas žino kiekvieną vagonėlio kampelį, kas kur gyvena, kas draugas, o kas nelabai, kur minkščiausia miegoti ir kur dubenėlis su koncervais. Kačių gyvybės vagonėlyje namų laukia jau nuo Kalėdų, kai jį antrą Kalėdų dieną  į sanitarinę tarnybą sunaikinti atnešė buvę šeimininkai. Dar tokio gyvybingo ir linksmo katinuko reikėtų paieškoti. Katinėlis visai nenori būti narvelyje, veržiasi iš jo, išleistas išdidžiai apeina kačių vagonėlį, pakeliui patikrindamas tai vieno, tai kito maisto maišo turinį. Į skanesnį įsilipa visom keturiom ir puotauja.  Katinukas neturi vienos pėdutės. Tai sena, jau sugijusi trauma, kuri jam visai netrukdo lakstyti visom keturiom.

Atšilus orams, Mykoliukas jau ir kiemo „gaspadorius". Patikrina tuščias būdas, įvertina ar patogu bus šuniukams gyventi. Pasaugo bailiukes katytes, kurios ruošiasi keliauti atgal į savo kiemus. Ilgesingai palydi tą, kuris atėjo, bet jo neišsirinko...

Pasiūlęs gido paslaugas, Mykoliukas pritupia, įsmeigia savo žalias akytes ir laukia. Tai katinėlis, kuris bene labiausiai norėtų surasti jį mylėsiantį žmogų. Ir tos akys..jos tai sako nebyliai, bet labai aiškiai. Deja, kaip ir visi kiti, tik padėkoju Mykoliukui už ekskursiją ir palieku jį laukti.

Labai tikiu, kad mūsų vagoniuko karalius sulauks dar savo laimės.

Tel. Nr. +37065354521, +37065244093

akvile@beglobis.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt