Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 11 15, 11:47

Katinėlis Taškis praleidęs visą vaikystę prieglaudoje, nori turėti namus!

Mažų kačiukų penketukas kartu su kate mama buvo rasti vieno iš Naugarduko gatvės daugiabučio namo rūsių. Tuomet jiems dar buvo vos kelios savaitės. Šiai šeimynėlei pasisekė: iš rū...

Mažų kačiukų penketukas kartu su kate mama buvo rasti vieno iš Naugarduko gatvės daugiabučio namo rūsių. Tuomet jiems dar buvo vos kelios savaitės. Šiai šeimynėlei pasisekė: iš rūsio, kuriame grėsė būti „užkaltiems“, jie pateko tiesiai į „Naminukų“ globą.

Visi kačiukai jau išsiskirstė po namus: kas anksčiau, kas vėliau, liko vienintelis Taškis, kurio vaikystė nejučia ir prabėgo prieglaudiniame narvelyje. Taip jau būna, kad kažkuris turi likti paskutinis, ir šiuo atveju nors Taškis nebuvo nei mažiau mielas, nei mažiau gražus už savo brolius, vis dar nesulaukė savo šeimininkų. Dabar jam maždaug 5-6 mėn., jau paskiepytas, kastruotas, tvarkingas, bet kartu ir žaismingas paaugliukas. Taškiukas savo dienas stumia kačių kambarėlyje drauge su savo likimo draugais, todėl nuo pat vaikystės pratęs dalintis teritorija ir gerai sutaria su kitais katinėliais. Jis- mielas, draugiškas, kiek nedrasus svetimų žmonių kompanijoje, bet akivaizdu, kad žmogus jam įdomus ir jis trokšta jį pažinti geriau, tapti draugu.

Jei galite padovanoti Taškiui namus- tai, ko jis dar niekada neturėjo, skambinkite "Naminukams" 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt