Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 10d. 13:11

Katino Vadžio dienoraštis: Vadis ir Ko ieško namų

Vadis
Vadis

Tyliau! Ko triukšmauji? Ir kas tuos triukšmadarius žadintuvus išrado. Nekrutink kojų. Jau rytas? Kur eini? Ir vėl į darbą? Ką? Savaitgalis jau baigėsi? Ech, o man taip norėtųsi...

Tyliau! Ko triukšmauji? Ir kas tuos triukšmadarius žadintuvus išrado. Nekrutink kojų. Jau rytas? Kur eini? Ir vėl į darbą? Ką? Savaitgalis jau baigėsi? Ech, o man taip norėtųsi dar posmelį nusnausti. Gerai jau gerai, keliuosi.

Mrrr… miau… Paglostyk mane. Aš juk katinas vardu Vadis. Pamenate, apie mane jau rašė spauda.

Ei, gal į virtuvę pirmiausiai? Ne? Gerai, tada lekiu Grigo žadinti.

Ei, pamaiva, kelkis, pusryčius pražiopsosi. Pats tu toks, mamai pasakysiu. Maaaamaaaa… jis prasivardžiuoja. Gal galėčiau pusryčiams gauti ir jo porciją? Ne? Na, ir gerai.

Kelkis kelkis, apetitas žvėriškas, o tu čia mankštiniesi.

Rauli, gal „prasinešam“ per namus? Gerai, tu bėk iki virtuvės, aš vysiuosi. Oi, maaaamaaa, gelbėk! Grigai, aš su tavim nežaidžiu. Paleisk sakau, paleisk, tu raganiau. Rauliii, padėk! Ufff, išprotėjės katinas. Visai „varžteliai atsisuko“.

Ką čia darai? Kaip gražiai šiandien atrodai. Šiaip tai manau, kad jau pusryčiams laikas... Valio!!! Man daugiau, na dar trupinėlį, dar mažutėlį. Niam niam... Skanu. Niam niam, gal nenori? Galiu pabaigti už tave. Pažadu, niekam nesakysiu.

Palydėsiu tave. Ar galiu nosį į laiptinę kyštelt? Ne? Na ir gerai. Raktelius pasiėmei, piniginę turi? Greitai grįžk ir parnešk ką nors skanaus. Gerai?

Ką čia nuveikus? Einu pro langą pažiūrėsiu. Rauli, Rauli, kiemo katinai pešasi. Ateik! Duok, duok ryžas, nenusileisk, ech, galėčiau tai tau padėčiau. Ffffff, skauda, ane? Nereikėjo prie mano draugelio nagų kišti.

Eini pietų miego? Nenoriu... Grigai, pažaiskim „aukščiau žemės“? Na, ir nereikia. Rauli, gal einam imtynių? Miegi? Gerai. Ei, Runi... ehehei, aš su tavimi jau nenooooriu žaisti. Gelbėkit, gelbėkit, geeeelbėėėėkit... Še tau iš dešinės, še - iš kairės. Šmikis... Ufff, pavargau. Einu numigsiu.

O! Skanėstai pareina namo! Labas, grįžai? Sakai, skubėjai pas mus? Geraaaai, mrrrr. Parodyk, kas krepšyje. Duonytė, pienas, saldainiai, dešrytė... Dešrytė??? Rauli!!! Dešros yra. Sakai, negalima? O tai gal konservų galima? Vėliau? Kada? Na, gerai, bet pilvukas labai jau gurgia. Grigai, „prasinešam“? Aš bėgu, tu vykis.

Išsvajotoji vakarienė. Ačiū, ačiū. Niam, skanu. Kas pas tave dubenėlyje? Maaaamaaa, kodėl Rauliui daugiau įdėjai? Paliksi? Gerai. Niam niam...

„Prasilekiam“ Grigai? Tingi? Aš irgi... Gal prigulsiu. Pasislink, ką. Nemurk čia man į ausį. Labanakt... Mr... Rytoj vėl į darbą...

Ir nors labai smagu man ir kompanijai pas globėją, vis tiek dairomės pastovių namų namučių ir kiekvieną minutę esame pasiruošę į juos iškeliauti. Štai ir dabar – sugulę ant kilimėlio prie durų, laukiam skambučio, kad tik išgirdę jį, atidarytume šeimininkams duris.

868973782, 868690296

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt