TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinukai apelsinukai ieško namų

Tutsi su mama
Tutsi su mama
Šaltinis: 15min
0
A A

Dovanojamas gyvenimo džiaugsmas! Netgi keturios porcijos. Du oranžiniai-balti džiaugsmukai, viena trijų spalvų džiaugsmytė ir jų apelsininė mama. Visa šeimynėlė laimingai iš...

Dovanojamas gyvenimo džiaugsmas! Netgi keturios porcijos. Du oranžiniai-balti džiaugsmukai, viena trijų spalvų džiaugsmytė ir jų apelsininė mama. Visa šeimynėlė laimingai išgyveno, kai, atrodė, gresia mirtis: šaltis, nesaugus kiemas, baimė galėjo pražudyti gyvybę, atsiradusią artėjant žiemai.

Ir štai jie jau ieško namų. Spirgams vos daugiau nei mėnuo, bet jie jau moka savrankiškai ėsti ir savarankiškai rasti kraiko dėžutę. O apie tai, ką dar moka maži kačiukai, galima pasakoti ir pasakoti...

Moka viskuo domėtis ir visur bandyti įlįsti. Moka galąstis nagučius, ir nebūtinai į draskyklę. Moka prašinėti ko nors skanaus, moka painiotis po kojomis, moka dingti iš kadro kaip tik tada, kai prisitaikėte! Moka panaudoti žaidimams visokius smulkius daiktelius, moka dairytis savo didžiulėmis akimis, svarstydami, ką čia dar iškrėtus...

Neišgąsdinom?

Tai paklausykit, ko jie nemoka... Nemoka būti pliušiniais ir tupėti visą dieną ten, kur patupdyti. Nemoka atskirti, kurio puoduko ar gėlės jums labiausiai būtų gaila. Nemoka patys pasiimti ėsti ir susitvarkyti kraiko dėžutės, jei jūs palikate ilgam juos vienus.

Dar nebijot?

Tai papasakosim ir apie tai, ką jie atneša su savimi... Atneša daug meilės, daug glaustymųsi, daug murkimo, daug išdaigų, grožio, juoko, žaidimų, daug pokalbių tema „o ką gi šiandien nuveikė mūsų katinukas?“, daug žavingų akimirkų ir šiltų valandų.

Jei jūs pasiryžę suteikti namus kuriam nors iš jų, paskambinkite.

Trispalviukė vardu Tutsi, o berniukai – Beris ir Garfis. Jų šaunuolė, žavioji mama, visiškai jauki, naminė katė – Apelsina.

Visi keturi globojami Vilniuje. Visi keturi gražiai bendrauja su globėjos šunimi. Visi laukia naujų namų ir atsakingų šeimininkų.

Skambinkite, rašykite: 868973782, 861558898, info@rainiukas.lt.
 
Jei norėtumėte paremti šeimynėlę ar kitus „Rainiuko“ globotinius, kurių ne viena dešimtis, atsiskaitomoji sąskaita:
VšĮ „Rainiukas“  
Kodas: 302733794  
A/S: LT 56 7300 0101 3075 8928 (Swedbank)
 
Ačiū!
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt