Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Kenara: pūstažandė ir tuo patenkinta

Ar iš balos tas gražumas mano prigimimo...
Ar iš balos tas gražumas mano prigimimo...
Šaltinis: 15min
0
A A

Ei, manekenės, pažiūrėkit į mane! Mano trumpos kojytės, mano platus snukelis, mano talija kažkur... Pati nežinau kur, bet su mano saviverte viskas tvarkoj, su mano apetitu viskas...

Ei, manekenės, pažiūrėkit į mane! Mano trumpos kojytės, mano platus snukelis, mano talija kažkur... Pati nežinau kur, bet su mano saviverte viskas tvarkoj, su mano apetitu viskas gerai, man pilni žandai gyvenimo džiaugsmo ir aš rami kaip belgas!

Va čia tai pavariau, tiesa?..

Na, bet kas teisybė, tas ne melas, nesu aš grakščioji stirna... Tai bene žudytis? Ne, geriau kuo nors naudingu užsiimti, pažaisti, pakibinti kokią kitą čia gyvenančią katytę (viena tai mušasi, tos bijau), pažaisti slėpynių su žmogum, pajuokinti jį arba tiesiog susirasti ko užkrimsti. Būti kate ir tuo džiaugtis. Beje, girdėjau, psichologai teigia, kad žmonės taip mėgsta filmukus apie mus, kates, nes pasąmoningai nori būti panašūs į jas. Nerūpestingi, su savo nuomone, savo paslaptimis – ir tuo patenkinti. Norit pabandyti būti kaip aš? Susipažinkim!

Taigi, švarutė, minkštutė, žaisminga ir nepretenzinga panelė iškeitė nuotykingą, bet pavojingą gyvenimą lauke į saugius namus. Kol kas laikinus. Kol kas dar laukia savo tikrųjų šeimininkų. Nukirminta ir nublusinta. Įsikūrusi Vilniuje.

Dėl jos prašome kreiptis 8600 14377, info@mazojiliza.lt.

Sterilizacija – su organizacijos nuolaida.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt