TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Šalna išsikapstė iš ligos ir ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Jie ateina ir išeina... Viltingai sužibusios akytės vėl apsiblausia. Ir vėl ne jos diena: išsirinko kitą - tą, kuris garsiai miaukia, tą, kuris tiesia pro narvelio virbus letenytes, tą, kuris yra mažas ar įspūdingo stoto, pūkuotas...

Jie ateina ir išeina... Viltingai sužibusios akytės vėl apsiblausia. Ir vėl ne jos diena: išsirinko kitą - tą,  kuris garsiai miaukia, tą, kuris tiesia pro narvelio virbus letenytes, tą, kuris yra mažas ar įspūdingo stoto, pūkuotas... Prie jos narvelio eilinį kartą net nesustojo, nepakalbino ir nepaglostė.

Ji viso labo smulki, kukli katytė... Šalna nemiauksi, reikliai sau dėmesio nereikalauja. Ji tik žiūri išplėtusi akytės ir kantriai laukia. Šalna rami, švelni ir meili katytė. Išimta iš narvelio nelaksto ir nesiautėja. Tupi ramiai žiūrėdama pro langą. Ji visą laiką laukia.

Gal kitą kartą įžengęs pro kačių vagonėlio duris jis, tvirtai apsisprendęs, pasuks būtent prie jos narvo. Gal visas dėmesys, gražūs žodžiai bus skirti tik jai ir gal nebereikės daugiau laukti ir žiūrėti pro šį langą.

Šios katytės istorija liūdna. Buvę šeimininkai katytę atidavė į sanitarinę tarnybą sunaikinti. Leido katytei lakstyti lauke, o jai ėmus lauktis vaikučių, ji tapo nepageidaujama, didele našta. LGGD savanorių paimta iš sanitarinės tarnybos katytė buvo nuvežta į veterinarijos kliniką, kurioje tą pačią naktį susilaukė vaikučių. Jaunutė mama rūpinosi mažyliais iš visos širdutės, deja joje jau buvo virusas, pasigautas sanitarinėje tarnyboje UAB „Grinda". Šalna susirgo maru ir vienas po kito vaivorykštės šalin iškeliavo jos mažyliai. Katytė sunkiai sirgo. Iš klinikos pasiėmėm ir taip smulkutę katytę dar liesesnę, smulkesnę. Tokią trapią būtybę didelėmis samaninėmis liūdnomis akytėmis.

Katytė laukia tavęs - savo naujojo šeimininko.

Juk sakoma, kad tripalvės katytės neša laimę, o Jūs galite prisidėti prie katytės laimės, priimdami ją į savo šeimą.

Tel. Nr. +37065244093, +37065354521, dananav@gmail.com, akvile@beglobis.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt