Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Sindy ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį kartą Jums pristatome Sindy Lazdijietę, manekenę iš Lietuvos pasienio.

Šį kartą Jums pristatome Sindy Lazdijietę, manekenę iš Lietuvos pasienio. Neretai tenka ilgokai pasukti galvą, suteikiant gyvūnėliui vardą. Norisi, kad jis būtų gražus, atspindėtų unikalias gyvūnėlio savybes, kilmę, istoriją. Na ir, žinoma, kad būtų nešantis sėkmę.

Suteikdama vardą šiai katytei globėja nepatyrė didelių dvasios kančių. Na, kam gi dar pasaulyje taip tinka apgamėlis ant lūpos? Apie ką dar pirmiausia pagalvojame, tokią puošmeną pamatę? Taip, taip – apie ją. Apie praeityje garsią manekenę (tuomet kažkaip nelabai naudojome žodį „modelis“, kurio viena reikšmių yra „sumažinta kokio nors daikto kopija“) Sindy Crowford. Jei jau vardas toks žymus, katytė tiesiog privalo turėti pavardę. Taip ir toptelėjo galvon – Lazdijietė. O kodėl gi ne, jei gyveno ir buvo reikšmingos, pvz., Ona Austrijietė, Marija Christina Austrijietė. Kita vertus, show pasaulis diktuoja savo taisykles, todėl tiesiog privalu turėti skambų ir trumpą, lengvai atpažįstamą pseudonimą. Todėl ir mūsų istorijos heroję toliau vadinsime trumpai – tiesiog Sindy.

Gražuolė katytė turi daugelį scenos ar šou pasaulio dalyviui būdingų bruožų. Mėgsta save parodyti: visiškai nebijo svetimų žmonių, drąsiai žengia net prie tų, kuriuos mato pirmą kartą gyvenime. Yra komunikabili ir sociali: ne mažiau už žmogaus draugiją, vertina ji ir kitų globėjos namuose gyvenančių katinėlių kompaniją. Sindy yra meili, mėgsta glaustytis, žiūrėti tiesiai į akis (jei pozuotų fotosesijai, toks modelis – tiesiog atradimas fotografui, ar ne?). Pagavusi į ją žiūrinčio žmogaus žvilgsnį, tuojau pat išreiškia savo džiaugsmą murkimu ir grakščiais „minkomaisiais“ letenėlių judesiais.

Na o atėjus nakčiai, mikliai įsikuria žmogaus pašonėje, lovoje ir patenkinta miega iki ryto. Vadinasi, jaustis vienišam su šia katyte tikrai netektų. Būdama labai jauna, Sindy, kaip ir dera jaunimui, yra labai smalsi. Jai įdomu viskas, pradedant iš čiaupo tekančiu vandeniu, ir baigiant spintelių turiniu. Katytė pamokys Jus tvarkos, nes linkusi nusavinti viską, kas, jos supratimu, padėta ne vietoje: saldainius, segtukus, kempines ir t.t.

Gal vis rengiatės susiimti ir susitvarkyti namuose tvyrantį chaosą? Tuomet katytė mielai Jus paskatins. Jei lieka laiko nuo tvarkos darymo, Sindy mielai žaidžia, gali pusdienį praleisti vaikydamasi kamuolėlį ar virvelę. Kaip ir dera grožio industrijos atstovei, katytė nevengia vandens procedūrų (nuo pomėgio gaudyti tekantį vandenį iki galvytės pakišimo po srove), mėgsta šukuotis. Tiesa, manikiūras jai ne prie širdies. Gal manikiūrininkė nekvalifikuota ar nežino naujausių šios srities mados tendencijų?

Sindy rūpinasi figūra, todėl dažniausiai užkandžiauja sausu maistu, retkarčiais paragaudama konservų ar žalios mėsytės, faršo. Na, argi ji nenuostabi? Tik pažvelkite į jos didžiules išraiškingas akis. O kai nutaiso savo „firminį“ rimtą žvilgsnį... Neįmanoma atsigrožėti.

Katytė nesukels Jums rūpesčių dėl netinkamų įpročių (tvarkingai naudojasi kraiko dėžute). O ir meilės aistros nevargins nei jos, nei Jūsų (Sindy yra sterilizuota). Neabejojame, kad Sindy puikiausiai pritaptų bet kuriame Lietuvos kampelyje, todėl, nors ir vadinama Lazdijiete, yra pasirengusi iškeliauti į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą.

Jei Jūs susidomėjote gražuole Sindy, susisiekite su globėja (el. paštu eddaite@gmail.com, tel. Nr. 860191767).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt