Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 12d. 11:25

Katytė Valerija: trys milijonai žmonių ir nei vienam nereikalinga (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sušalusios ir niekam nereikalingos katytės Valerijos, iš baimės galinčios susiriesti kaip ežiukas, antras laiškas, kurio neturime teisės neperduoti, nes tai Valerijos paskutinis vilties ir pagalbos šauksmas. Tą nebylų šauksmą gali išgisti tik tie, kurie kiekvieną dieną lanko Valeriją ir ją supranta be žodžių.

Sušalusios ir niekam nereikalingos katytės Valerijos, iš baimės galinčios susiriesti kaip ežiukas, antras laiškas, kurio neturime teisės neperduoti, nes tai Valerijos paskutinis vilties ir pagalbos šauksmas. Tą nebylų šauksmą gali išgisti tik tie, kurie kiekvieną dieną lanko Valeriją ir ją supranta be žodžių.

„Aš suprantu, kad jūs visi labai užsiėmę - turite savo gyvenimus, savo šeimas, savo darbus, tiek daug reikalų jums reikia padaryti, todėl į tai, kad nesureagavote nei vienas į mano pirmą laišką aš nepykstu. Tik man truputį keista, aš girdėjau, kad Lietuvoje gyvena apie 3 milijonus žmonių, tokio didelio skaičiaus net negaliu įsivaizduoti, tačiau nei vienas žmogus man neatsakė. Aš tikrai žinau, nes tie, kurie manimi rūpinasi prieglaudoje, būtų man pasakę. Galbūt tikrai aš esu tokia niekam nereikalinga, kad jūs nei vienas neatkreipėte į mane dėmesio?

Bet aš vis tiek noriu jums pasakyti, kad aš pasikeičiau. Jau nebekrupčioju nuo kiekvieno prisilietimo, nes supratau, kad nieko blogo man niekas nenori. Gaunu kiekvieną dieną skaniai valgyti, mano glosto. Atrodo viskas gerai, bet....pro savo narvo grotas saulės ir vasaros aš taip ir nepamačiau. Tačiau net ne čia didžiausia mano bėda. Aš vis šnopuoju. Man sunku kvėpuoti. Vieną dieną buvo taip blogai, kad mane net vežė į kliniką ir ten kažkur paguldė, prispaudė, uždėjo ant manęs kokį tai daiktą. Va tada vėl išsigandau, kad man padarys kažką blogo, nes visada pirmiausiai galvoju, kad esu niekam nereikalinga ir tik užimu narvą. Bet likau gyva. Po to mane pernešė į kitą patalpą, glostė ir taip kalbėjo (jie turbūt galvoja, kad aš nieko nesuprantu): "jos plaučiukai visiškai švarūs, tracheja taip pat. Valerija negali kvėpuoti, nes problema yra nosytėje. Ten gali būti polipai (kas čia tokio?) arba cistos (o čia kas?). Kad galėtumėme jai padėti, pirmiausia ji turi būti globojama namuose, nes po operacijos turės nešioti gaubtą, be to tuo metu, iš karto po operacijos, ji negali būti tarp kitų katinėlių, kurie gali netyčia ją užkrėsti virusinėmis ligomis (turbūt kažkas labai baisaus). Taigi pirmiausia ieškokite Valerijai namų globos, o tada reikės padaryti operaciją ir išvaduoti ją nuo šitos kančios".

Dabar supratau kas man darosi - kažkas neleidžia man kvėpuoti ir gyvena mano nosytėje. Kaip aš norėčiau, kad tas kažkas ten nebegyventų. Kaip aš pavargau taip sunkiai įkvėpti oro. Ir jaučiu kad mano plaučiukai normaliai nedirba, nes negaliu normaliai kvėpuoti. Ar kada nors bandėte suimti  pirštais nosį ir bandyti įkvėpti? Pabandykite. Sunku? Aš taip kvėpuoju nuolat. Man labai labai sunku. Labai sunku įkvėpti. Tas kažkas - polipai ar cistos, esantys mano nosytėje mane labai išvargino.

Aš žinau, kad jūsų yra labai daug. O aš tik maža, pūkuota, sunkiai kvėpuojanti katytė. Bet aš labai tikiu, kad šį kartą nors vienas iš jūsų, na kažkas ras savo namuose man kampelį. Aš daug vietos neužimu. Netriukšmauju, esu rami, mandagi, tvarkinga. Būkite geri - padėkite man. Padėkite man atsikratyti tų baisūnų kurie man neleidžia kvėpuoti, nes man nuolat trūksta oro ir sunku įkvėpti. Labai prašau kas nors priimkite mane pas save, nors laikinai kol pasveiksiu po operacijos. Jei jums įdomu ar aš sutinku operuotis, tai iš karto sakau - sutinku, nes labai noriu normaliai kvėpuoti, kaip jūs, kaip kiti katinėliai.

Jūs galite drąsiai skambinti šias telefonais 865244093 arba 865354521 jei tik norite man padėti. Na, čia ne mano telefonai, bet aš tikrai žinau, kad mano globėjai nesupyks, kad juos parašiau. Ir netgi žinau, kad jie labai labai apsidžiaugs jei jūs paskambinsite norėdami man padėti."

Su didele ir karšta katiniška meile jūsų Valerija.

Kaip ir rašė pati Valerija, žinoma, kad me nesupyksime jei paskambinsite ir pasiūlysite padėti katytei. Pirmiausia, jai iš tikrųjų labai reikia namų globos, kad galėtumėme atlikti nosytės operaciją  ir, žinoma, lėšų operacijai atlikti. Operacija kainuotų 400 lt. O mažylę po operacijos reikėtų palaikyti namuose bent mėnesį laiko. Kartu su Valerija labai prašome ir tikime, kad atsiras nors vienas žmogeliukas, kurį sugraudino Valerijos prašymas, kuris neliks abejingas ir išvaduos katytę nuo apsunkinto kvėpavimo.

Taip pat  kas galite paaukoti Valerijos nosytės operacijai, galite pervesti lėšas o į mūsų sąskaitą su prierašu „Valerijos nosytės operacijai".

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT047300010002464463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22

arba Sąskaitos nr.: LT467044060000907966 (SEB bankas), Banko kodas: 70440

Ačiū jums labai.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt