Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytei Gražuolei gresia užmigdymas (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, mano vardas Gražuolė. Man 8 metai. Esu paprasta kieminė katė, užaugusi bute Vilniuje. Šeimininkas mane apibūdina kaip mažą, guvią, meilią, rūpestingą, dėmesingą ir gražią katytę, kuri beprotiškai mėgsta ramiai įsitaisyti ant kelių.

Sveiki,

mano vardas Gražuolė. Man 8 metai.  Esu paprasta kieminė katė, užaugusi bute Vilniuje.  Šeimininkas mane apibūdina kaip mažą, guvią, meilią, rūpestingą, dėmesingą ir  gražią katytę, kuri beprotiškai mėgsta ramiai įsitaisyti ant kelių.  Jis mane gerai išauklėjo, todėl jo namuose nėra nukentėjusi nei viena gėlė, o ir žuvelės atvirame akvariume liko nenuskriaustos. Tiesa, maistui nesu išranki.

Pas savo dabartinį šeimininką atsidūriau, kai jo mergina mane parsinešė namo. Metams bėgant  jie susilaukė mažos mergytės ir išsiskyrė, o aš likau savo šeimininkui. Taip mes kartu ir gyvenome...

Prieš ketverius metus persikraustėme į naują butą, o tada jis neapsikentęs mano „pavasarinių šėlionių" (morčiaus) nuvežė pas veterinarijos gydytoją sterilizacijai. Operacijos metu paaiškėjo, kad man gimdos vėžys ir kad šeimininkas pačiu laiku mane atvežė į gydyklą. Taigi, AČIŪ jam, kad šiandien esu sveika ir gyva.

Bėda ta, kad užėjus krizei šeimininkas kaip ir daugelis kitų Lietuvoje esančių žmonių neteko darbo ir buvo priverstas emigruoti kuriam laikui į Vokietiją. Pastaruosius dvejus metus jį matau labai retai, bet turėjau žmones, kurie gyveno su manim, manimi rūpinosi, bet dabar tie žmonės dėl asmeninių priežasčių ir pasikeitusio gyvenimo būdo atsisako toliau mane globoti ir šeimininkas nerasdamas kitos išeities planuoja šį šeštadienį  (vasario 25 d.) prieš išvykdamas atgal į Vokietiją mane „užmigdyti".

Paklausite, KODĖL? Todėl, kad nenori manęs pasmerkti ilgoms jo laukimo savaitėms su du kartus per dieną užsukančia kaimyne, kuri paduotų man maisto ir sutvarkytų tualeto dėžutę... Jis teisus. Turbūt mirčiau iš vienatvės.

Šeimininkas mane dovanotų/atiduotų/perleistų su man priklausančiais daiktais: indeliu maistui, tualeto dėžute, kraiku, žirklutėmis nagams karpyti, specialiomis šukomis. Jei atsilieptų žmonės, norintys priglausti mane iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Grigiškių, Vievio, Elektrėnų ar kito pakeliui link Vokietijos šiuo maršrutu esančio miesto šeimininkas mane atvežtų.

Labai noriu tikėti, kad dar turiu vilties... VILTIES GYVENTI!

Arūnas, tel. 860823332 arba Ilona tel. 860039525

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt