Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytės Pepsi ir Fanta ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvi juodos katytės ieško namų. Jų istorija labai liūdna. Pagaliau pavyko su kitų žmonių pagalba sužinoti jų atsiradimo gatvėje istoriją . Prie mokyklos buvo atnešta šeima, mama su 4 mažyliais. Du kačiukus kažkas pasiėmė liko tik šitos dvi juodos mergytės. Po kiek laiko jų mamytė žuvo po mašinoias ratais, o jos taip ir liko našlaitėmis gyventi prie mokyklos. Geri žmonės ateidavo pamaitinti. Tačiau vieną gražią dieną mokyklos sargas pagrąsino, kad nunuodys mažiukes.

Dvi juodos katytės ieško namų. Jų istorija labai liūdna. Pagaliau pavyko su kitų žmonių pagalba sužinoti jų atsiradimo gatvėje istoriją . Prie mokyklos buvo atnešta šeima, mama su 4 mažyliais. Du kačiukus kažkas pasiėmė liko tik šitos dvi juodos mergytės. Po kiek laiko jų mamytė žuvo po mašinoias ratais, o jos taip ir liko našlaitėmis gyventi prie mokyklos. Geri žmonės ateidavo pamaitinti. Tačiau vieną gražią dieną mokyklos sargas pagrąsino, kad nunuodys mažiukes.

Taip pat prie mokyklos renkasi negeros kompanijos ir buvo baimintasi, kad mažylėms ko nors nepadarytų. Buvo ieškoma pagalbos, bet nerasta. Laikinai katytės buvo priglaustos pas vieną moterį ir vėl ieškoma pagalbos, tačiau ir antrą kartą mažylės nesulaukia dėmesio. Šiuo metu Pepsi ir Fanta ieško mylinčių ir rūpestingų šeimininkų. Jos yra paaugusios ir išgražėjusios. Pepsi-visiškai juoda katytė, trumpaplaukė, ilgaausė. Katytė yra labai ramaus būdo, mėgsta pagulėti ant kelių ir pamurkti. Ji yra mažesnė ir liesesnė negu jos sesutė Fanta. Fanta-yra didesnė katytė, storesnė, juoda, su balta krūtine, ilgaplaukė. Katytė yra judri, žaisminga, daugiau mėgsta judėti. Mažylės labai laukia naujų namučių.

Jeigu jums patiko viena iš katyčių skambinkite tel. 860386788

Vilnius

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt