Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kieme rastas mielas pūkų kamuolėlis ieško namų

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vakar tarp 20–22 val. už lango išgirdome kačiuko kniaukimą... Negalėjau ramiai sėdėti, kai kažkur už lango, šaltą vakarą kniaukia vienišas kačiukas...

Vakar tarp 20–22 val. už lango išgirdome kačiuko kniaukimą... Negalėjau ramiai sėdėti, kai kažkur už lango, šaltą vakarą kniaukia vienišas kačiukas... Išėjom ieškoti.. Neradom... Kurį laiką buvo nutilęs ir garsas... Tačiau vėl po kurio laiko išgirdome graudžiai „verkiantį“ kačiuką..
Patraukėme vėl ieškoti, su viltimi rasti.  Išėję vėl nebegirdėjome garso... Dar kiek palaukę, išgirdome, jog visai kažkur čia, visai netoli tas mažylis. Tačiau niekaip nesupratome kur... Mano genialusis vaikinas nusprendė, jog katinėlis galbūt medyje?! Aš greitai patraukiau arčiausio medžio link.... O ten – staigmena! Kačiukas! Mažas juodai baltas katinėlis...
Na ką, paėmiau jį iš medžio ir parsinešėme namo. Kadangi buvo vėlus vakaras teko kačiuką pasilikti per naktį. Katinėlis truputį laukinukas, kailiukas šiek tiek purvinas. Vakar buvo labai baikštus, šiandieną jau ir murkia kampelyje įsitaisęs, ir žaidžia. Maždaug 2 mėn. Nemažai kniaukia, nes kaip manome, galbūt pametė savo mamytę ir taip bando ją prisišaukti... Tačiau paimtas ant rankų iškart nurimsta, pradeda murkti ir užmiega, arba užsimano žaisti. Kailis tarsi vilna, labai pūkuotas ir švelnus katiniukas. Be to, čia – mergytė.
Kad ir kaip norėtume ją pasilikti – negalime. Draugui alergija katėms, o aš auginu du šunis...
Taigi, išgelbėkime vieną mažą gyvybę... Gal jai atsiras vietos kieno nors namuose? Jai tereikia tik meilės ir šilumos, ji lengvai pripras prie gerų žmonių, kurie bus nusiteikę ja pasirūpinti.

Vilnius, Šnipiškės. +37068471614 Odeta.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt