TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kivi - kalytė, kurią norėjo išmesti pakelėj!

Šaltinis: 15min
0
A A

Bjauri istorija beprotiškai gražios kalytės. Jauną kalytę Kivi šeimininkai bandė ištrenkti į vieną iš Vilniuje esančių prieglaudų, be jokio susitarimo ar įspėjimo. Tiesiog atvyko...

Bjauri istorija beprotiškai gražios kalytės. Jauną kalytę Kivi šeimininkai bandė ištrenkti į vieną iš Vilniuje esančių prieglaudų, be jokio susitarimo ar įspėjimo. Tiesiog atvyko su visa šeimyna automobiliu, ištempė išsigandusią augintinę ir pasakė ten budėjusiai savanorei „pasiimat arba išmesim pavežėję toliau!”.


Deja, prieglauda tuo metu buvo visiškai perpildyta ir priimti jos tiesiog nebuvo kur. Laimei, kad tuo metu beveik atsitiktinai ten pasirodė „Naminukų“ savanorė Margarita ir Ramunė, kurios neleido šeimininkams išpildyti grasinimų ir perėmė sutrikusią kalytę. Ir tiesą sakant tuo metu ten virė tokia sumaištis, emocijos dėl šeimininkų šaltakraujiškumo tiesiog liejosi per kraštus, todėl dalis informacijos kažkur užsiblokavo tame karštame taške ir apie šios gražuolės praeitį galime pasakyti nedaug.


Pasirodo ji buvo paimta iš kažkurios prieglaudos, palaikyta neilgai, o nuspręsta jos atsikratyti, nes „nebuvo galimybių ja rūpintis toliau“, o kitaip tariant tikriausiai visi nusprendė, kad šuns vedžiojimas į lauką yra laikas praleistas veltui ir toliau savo gyvenimo taip „negadins“.


Šiuo metu kalytė turi naują vardą- Kivi, jai maždaug 1 m., ji glaudžiasi vienos iš savo gelbėtojų (Margaritos) laikinoje globoje, netrukus bus sterilizuota. Ir tiesą sakant šiandien nerandame nei vienos priežasties dėl ko jos buvo galima nemylėti: nepaisant to, kad Kivi energinga, namie ji nepalieka jokios netvarkos, nieko negraužia, reikalus atlieka lauke. Taip pat ji labai supratinga, paklusni, imli, labai norinti įtikti ir patikti žmogui, be galo draugiška. Apie grožį ir grakštumą net nekalbėsime- matote patys, ji nuostabi!


Ieškome Kivi namų, kuriuose ji nebūtų interjero detalė ar laikinas žaisliukas. Ji gali būti tik draugė iki gyvenimo galo, ir labiausiai tiktų aktyviai šeimai, ar žmonėms, kurie turėtų noro ir galimybių išlėkti su Kivi ilgesniems pasivaikščiojimams.


Jei norite šiai nuostabiai draugei padovanoti naują gyvenimą, skambinkite jos globėjai Margaritai 8 606 98473 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt