Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 27d. 14:19 , atnaujinta: 2014 sausio 27d. 14:20

Klaipėdos rajone rastas vienišas šuo. Prašome pagalbos

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Airidas, radęs paliktą šunį. „Esu ganėtinai stiprių nervų žmogus, dėl menkiniekių dažniausiai nesijaudinu, tačiau šią savaitę atsitiko...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Airidas, radęs paliktą šunį.

„Esu ganėtinai stiprių nervų žmogus, dėl menkiniekių dažniausiai nesijaudinu, tačiau šią savaitę atsitiko dalykas, mane asmeniškai labai sukrėtęs. Klaipėdos rajone su mama radome šunį, kuris buvo paliktas prie nebaigto statyti namo. Šuo veislinis, labai gražus, draugiškas. Truputį pasidomėjau esama situacija, pasirodo, vienas šeimininkų yra išvykęs į Vokietiją, kitas – karts nuo karto aplanko šį vargšą šunelį.

Šuo pririštas prie būdos, kuri pastatyta atvirame lauke. Netoliese yra vienintelis artimas kaimynas, kuris šiuo šunimi šiek tiek pasirūpina. Kalytė vardu Ksara gyvena vienui viena prirakinta prie savo būdos, o jos visas gyvenimas tėra keli metrai aplink savo būdą. Atsikėlėme anksti ryte, pataisėme didelį puodą maisto ir nuvažiavome pas Ksarą, nors šuo mane matė pirmą kartą, pasitiko labai draugiškai. Matėsi, kad šuo tiek dažnai būna vienas, kad net nebežino kaip elgtis susitikus su  žmonėmis. Iš neturėjimo ką veikti Ksara net yra išraususi kelis metro gylio urvus.

Gerai, kad be mūsų atsiranda bent keletas gerų žmonių, kurie šiek tiek pasirūpina šia kalyte ir ją pašeria. Labiausiai man širdį spaudžia pagalvojus apie tai, kad ji jau matyt ne pirmi metai ten tūno viena, galbūt dažnai ir alkana. Juk šuo taip pat gyvas padaras, jam reikia dėmesio, reikia meilės, jis taip pat, kaip ir žmonės, nori bendrauti. Įsivaizduokite save atskirtą nuo visų ir pamirštą, niekam nereikalingą. Kas iš to, kad kartą per savaitę ją kažkas aplanko, juk daugiau nei šešias dienas per savaitę ji būna viena.

Šiuo laišku aš kreipiuosi i žmones, taip pat į šio šunelio šeimininkus. Pamatę tokį ar panašų atvejį, nelikite abejingi! Nežinome, ką toliau daryti su šiuo šunimi, pas save jo pasiimti neturime galimybių, be to, tai prilygtų vagystei. Klausiame ir prašome jūsų pagalbos“, – kreipiasi skaitytojas Airidas.

Kreiptis airidasjankus@yahoo.com
 

Temos: 1 Vienišumas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt