Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klinikoje paliktas Barzdukas tikisi jūsų atjautos

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Neteisiu šia istorija šeimininkų. Nesmerksiu vienos veterinarijos klinikos, kuri stipriai prisidėjo prie šios istorijos. Tiesiog papasakosiu.

Neteisiu šia istorija šeimininkų. Nesmerksiu vienos veterinarijos klinikos, kuri stipriai prisidėjo prie šios istorijos. Tiesiog papasakosiu.

Vieną gražią gruodžio mėnesio dieną Vilniaus sanitarinė tarnyba sulaukė skambučio iš tų, kurie baigė mokslus, įgyjo, regis, kilnią profesiją, reikalaujančią ypatingos atjautos, humaniškumo ir pasišventimo. Skambino veterinarijos darbuotoja, prašanti iš jų klinikos skubiai paimti šunį. Na, „Grinda" tokius prašymus nuolankiai vykdo. Taigi registracijos knygoje atsirado numeris 172 ir trumpa patekimo istorija: „mišrūnas, patinas, 3 metų amžiaus, paliktas „X" klinikoje".

Kadangi gyvūnų globotojai negali užsimerkti ir nepastebėti tokių absurdų, puolė aiškintis, kaip ir nuo kada gyvūnai tiesiai iš klinikos papuola į sanitarines stotis, kur yra didelė grėsmė žūti. Pasirodo, šunelį į kliniką atvežė šeimininkė, nes ant jo pėdutės buvo apsivyniojusi viela, stipriai pažeidusi galinės kojelės pirštą. Po apžiūros veterinarijos gydytojas pasakė, kad piršto išsaugoti nepavyks ir jį reikės amputuoti. Operacija kainuos 170 Lt. Moteriškė sutiko. Nekantriai laukė, kol augintinis bus išoperuotas ir galės grįžti namo. Tačiau pasibaigus operacijai paaiškėjo, kad kaina išaugo iki 350 Lt. Tokių pinigų šeimininkė čia ir dabar neturėjo, todėl paprašė klinikos lukterėti, kol surinks pinigėlių.

Tačiau klinikos darbuotojai laukti neketino ir reikalą „išsprendė'' paskambinę į „Grindą‘‘. Po šio įvykio sušlubavo moteriškės sveikata ir ji atsidūrė ligoninėje, po to reabilitacijai išvyko į sanatoriją. Telefonu teigė, kad labai pasiilgo savojo Barzduko, greičiau nori pasiimti. Tą žadėjo padaryti sausio 25 d., iškart parvažiavusi iš sanatorijos. Deja, žadėtoji data praėjo jau senokai, o šunelis ir toliau pamatęs praeinantį žmogų tiesia leteną pro „Grindos" grotas kiek tik sveikata leidžia. Kad tik būtų pastebėtas. Kad tik būtų išvaduotas. Juk trečią mėnesį šuniukas neina į lauką. Tas pats narvas - ir miegamasis, ir tualetas, ir valgykla. Kiekviena diena - nežinomybė. Kiek dar liko? Ar atėjo manęs? Ar jau mane ves į tą baisią patalpą, iš kurios pats nebeišeisiu?

Siaubinga kančia. Kitaip nepavadinsi. Ir jeigu daugelis „grindinukų" puola į neviltį, nustoja valgyti, rodyti dėmesį, užsisklendžia savyje, tai šunelis, paliktas klinikoje, nenuleidžia letenų. Dirba aktyviai tikėdamasis, kad koks geras žmogus jį tikrai pastebės ir jau niekados niekur nepaliks. Buvusioji ir taip mylėta šeimininkė jau ko gero nebesugrįš...

Jeigu ieškote šeimos šunelio - jauno, linksmo, optimistiško, aktyvaus, juokingo, draugaujančio su kiekvienu pamatytu žmogum (dideliu, mažu, senu, bet kokiu) - TAI JŪSŲ ŠUO - Barzdukas, paliktas klinikoje „X"...

Daugiau apie šunelį sužinoti galite paskambinę: 8-620-84464 Lina

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt