Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klipsius susirgo. Ieškome pasktuinio prieglobsčio

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klipsius. Katinas gražuolis, katinas frantas. Katinas, kurį praėjusį rudenį už kažką kieme suspardė taip, kad buvo lūžęs krūtinkaulis. Katinas, kuris „SOS gyvūnų“ Akropolio...

Klipsius. Katinas gražuolis, katinas frantas. Katinas, kurį praėjusį rudenį už kažką kieme suspardė taip, kad buvo lūžęs krūtinkaulis. Katinas, kuris „SOS gyvūnų“ Akropolio namelyje pamažu atitirpo ir nebesimušdavo, pamatęs tiesiamą ranką, o reikliai prašydavo dėmesio, paglostymo.

Klipsių ištiko nelaimė. Kadangi jis pradėjo blogiau jaustis, padarėme tyrimus. Mūsų Klipsiukui limfmazgių vėžys...

Pakitimai vidaus organuose negrįžtami – inkstai, kasa. Daktarės manymu, jis gali gyventi apie mėnesį. Mes negalime muštis į krūtinę, teigdami, kad ji neteisi, bet po lašalinių, vaistų jam kiek pagerėjo, atsirado apetitas. Kiek ilgai? Nežinia.

Klipsių mes mylime ir atsainia ranka nepasiųsime iškart ant operacinės stalo paskutinei adatai. Taip, tai nėra sloga, tai rimta ir progresuoti linkusi liga. Jei pamatysime, kad jis kankinasi, kad nebegerėja, nekamuosime gyvūno. Bet kol kas... Kol kas turime mažą viltį... Kad atsiras ŽMOGUS, kuris nepabūgs ir pasiūlys savo namus, savo meilę jam paskutiniosiomis savaitėmis. Kaip galite suprasti, savanorių namuose ir taip knibžda gyvūnų, o tai beveik tokios pat sąlygos, kaip prieglaudoje, ten netgi dar ramiau atskiram stelaže. Bet ramybė, išsvajotas dėmesys, galimybė prisiglausti, šildytis saulutėje, ėsti tik jam skirtą specialų maistą – tik tiek kažkas galėtų jam pasiūlyti. „Tik tiek“? Bet tai tikrai daug. Tam reikia tvirtos valios. Prisirišti, kovoti už jo gerą savijautą, bet išdrįsti paleisti, jei pamatysite, kad tikrai laikas.

Ar gali kažkas kardinaliai pasikeisti, Klipsius stebuklingai išgyti?

Vargu bau. Bet dar pagyventi, dovanodamas aplinkiniams savo žalių akių labai išmintingą žvilgsnį, gali – jei pasiseks...

Jei turite ką pasiūlyti, skambinkite 8 683 69502, rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt. Vilnius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt