Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl reikia laukti: katiniukas Egiptas ir jo bėdos

Šaltinis: 15min
0
A A

Eilinį kartą susiduriame su situacija, kuomet maitintojai laukia iki paskutinės akimirkos, t.y. mato, gyvūnas serga, tačiau nežinia dėl kokių priežasčių naiviai tikisi, kad jis...

Eilinį kartą susiduriame su situacija, kuomet maitintojai laukia iki paskutinės akimirkos, t.y. mato, gyvūnas serga, tačiau nežinia dėl kokių priežasčių naiviai tikisi, kad jis savaime pasveiks. Taip, stebuklų pasitaiko, tačiau labai retai.

Mokomės gydyti lauko sąlygomis, patariame, ką daryti nutikus nelaimei ir net gi po nelaimingų mirčių tūkstantį kartų kartojame: nelaukite!!!

Savaitgalį reikėjo migdyti tragiškai ligotą Egipto bendrakiemį, nes padaryti kažką jau buvo per vėlu. Uždelsta. Dar prieš mėnesį į mus kreiptasi vėl gi dėl to paties kiemo kelių katinukų, kurie taip ir nespėjo nuvažiuoti į kliniką – nusigalavo tą pačia dieną, kai apie juos sužinojome. Egiptas. Laimei, sugautas dar nemiręs.

Katinėliui nustatytas sunkus viršutinių kvėpavimo takų uždegimas – kalcivirozė, rinotracheitas. Pūliai eina iš visų galų. Dar diena – ir Egiptas liktų tik prisiminimas.

Šiuo metu katinėlis stacionare, pradėjo valgyti, kasdien jį lankome ir tikimės, kad jis pasveiks.

Reikalinga parama stacionarui, minkštiems konservukams, gydymui. Suprantama, kad vien stacionare jis turės prabūti bent jau 2 savaites (140 lt), o apžiūra ir gydymas kainuos dar apie 150 lt, jei ne daugiau, toliau konservai, vaistai nuo parazitų.

Viskas galėjo būti kitaip, jei nebūtų laukta tokių tragiškų komplikacijų.

Egiptas – nuostabus kakavinis bengalas, tik dabar to nesimato dėl išsekimo, parazitų ir ligų.

Visiškai nesinori jo paleisti atgal į gatvę. Gerietis nenusakomas. Murkia, trinasi, džiaugiasi lankomas. Gauna vitaminų, antibiotikų ir mėgstamų dešrelių:)

Būsime dėkingi, jei prisidėsite prie Egipto gydymo.

Taip pat labai ieškome naminės gobos vargšui katinukui. Žinoma, namuose neturėtų būti kitų gyvūnų arba tik skiepyti ir galimybė Egiptą atskirti.

Labai brangus malonomas gydytis stacionare, tačiau palikti numirti jauną išgydomą katiną tikrai nenormalu.

Visų maitintojų prašome nelaukti, neužsiimti savigyda ir kreiptis kiek įmanoma anksčiau nutikus nelaimei.

Suprantama, kai katukas laukinis, padėti labai nelengva. Bet jei jis draugiškas ir geras, padėti galima net lauko sąlygomis.

Ačiū labai už paramą.

„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt