Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krintančios žvaigždės svajonė

Šaltinis: 15min
0
A A

Nors sakoma, kad rugpjūtis yra krintančių žvaigždžių metas, bet aš noriu papasakoti apie žvaigždę, kurią krintant pamačiau visai neseniai. Ji krito iš dangaus, rodos, tiesiai į...

Nors sakoma, kad rugpjūtis yra krintančių žvaigždžių metas, bet aš noriu papasakoti apie žvaigždę, kurią krintant pamačiau visai neseniai. Ji krito iš dangaus, rodos, tiesiai į mane. Krito ir negeso pakankamai ilgai, lyg norėdama mane įspėti, kad nepamirščiau sugalvoti norą. Spėjau! Sugalvojau! O skriejanti švieselė nieko nelaukdama užgeso. Labai tikėjausi, kad krintanti žvaigždė mane suprato, juk tikėjau, kad ji skirta ne man, o mūsų globotiniams. Nesisavinau jos. Norėjau, kad savo norą spėtų sugalvoti kuo daugiau mačiusių stebuklingą švieselę. Nors mus skyrė milžiniška ir beribė erdvė, patikėjau jai savo mintis.

Tikiuosi, mano noras žvaigždei nepasirodė per didelis, per godus ar savanaudiškas, o tik labai menkas ir žemiškas. Paskutinį kartą jai blykstelint pagalvojau apie tai, kad mūsų prieglaudėlės nesmaugtų skolos, kad galėtume laimę ir džiaugsmą, tikėjimą ir viltį padovanoti kuo didesniam būriui miauksinčių būtybių.

Šiuo metu mūsų skolos veterinarams siekia kelis tūkstančius litų, todėl labai prašome mums prijaučiančių – padėkite šiam norui išsipildyti, padėkite sumažinti didžiules skolas. Mūsų katinėliai tiki stebuklais, tiki ir Kalėdų seneliu, ir Šv. Valentinu ir net krintančios žvaigždės magija. Padėkite mums. Suteikite jiems galimybę neprarasti vilties ir toliau tikėti mielais dalykais. Artėjant nuostabiai šventei – Meilės dienai – įsidėkite į savo šaunią kolekciją dar vieną gerą darbą.

Jeigu norite ir galite prisidėti prie mūsų svajonės išsipildymo, Jums bus reikalingi šie rekvizitai:

VŠĮ Katino svajonė
Įmonės kodas: 302899022
Sąskaita: LT177300010133391531 Swedbank
Įmokos paskirtis: Parama
PayPal: http://www.katinosvajone.lt/index.php/parama/per-paypal

Taip pat mūsų globoje nuolat yra didelių ir mažų katinėlių, todėl mums galite aukoti beveik visus nebenaudojamus ar nupirktus beglobiams, priežiūros reikmenis, bei kitus susijusius daiktus:
• gultukai;
• dubenėliai;
• narvai, boksai;
• šukos;
• pašarai katėms ir kačiukams;
• kraikas katėms;
• nebereikalingi audiniai (pledai ir pan.)
Jeigu norėtumėte padėti daiktais, paminėtais, ar nepaminėtais šiame sąraše, tiesiog susisiekite su mumis tel.: +370 698 13734 arba e-paštu: vilma@katinosvajone.lt

Mes gyvuojame tik iš Jūsų gerumo!
VšĮ „Katino svajonė“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt