Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ksiuša ir jos mažyliai. Reikia paramos išlaikymui

Šaltinis: 15min
0
A A

Ksiuša per savo gyvenimą turėjo ko ne šimtą kačiukų... Iš jų išgyvenusių – vos keli. Visi vaikučiai, sulaukę kelių mėnesių, palįsdavo po ratais, būdavo užmūryti rūsiuose, nuž...

Ksiuša per savo gyvenimą turėjo ko ne šimtą kačiukų... Iš jų išgyvenusių – vos keli. Visi vaikučiai, sulaukę kelių mėnesių, palįsdavo po ratais, būdavo užmūryti rūsiuose, nužudyti piktų namo gyventojų. Daug metų ji gaudyta siekiant sterilizuoti ir sustabdyti tą mažylių mirčių karuselę... Ir vis nepavykdavo. Ksiuša labai gudri katė, žino, kokiu tikslu atvyksta žmonės su gaudyklėmis ir graibštais. Tiesa, kartą ji įkliuvo į gaudyklę, bet sugebėjo išmušti – sudaužyti plastikines dureles ir pasprukti. Po to, atrodė, jos sugavimas – visiška utopija.
Atsivedė ji kačiukų. Po tuo pačiu balkonu, po kuriuo kasmet po kelis kartus veda. Sumontuotoje šiltoje, žiemojimui skirtoje dėžutėje spurdėjo keturios gyvybės. Dabar buvo vienintelis ir gal net paskutinis šansas sugauti daugiavaikę mamulę.
Be didesnių stresų mums pavyko tai padaryti. Katė, kaip koks sargybinis, sėdėjo prie dėžės. Vos priėjus – ji šnypštė, traukėsi šalin. Tada savanorė Gintarė suvaidino, kad lenda pas kačiukus. Ši tuoj įlindo į dėžę. Prie angos, per kurią ji patekdavo į „namuką“, prirėmėme suspaudimo narvą ir laukėme. Įlindo:). Tada ramiai prasiardėme dėžę ir išsitraukėme keturias tobulas mažyles – mamos kopijas.

Vienai, mažiausiai lėlytei, jau užpūliavusi akis, todėl pradėtas gydymas. Kitos trys gražuolės – sveikut sveikutėlės. Planas: užauginti sveikas mažyles, jas padovanoti į geras rankas, mamą Ksiušą sterilizuoti ir paleisti atgal.

Na, bet iki planas bus įgyvendintas, praeis ne mažiau 2 mėn. Mamytei reikalingas kokybiškas maistas, mažyliams netrukus taip pat  – gardūs, brangūs konservukai... Vėliau, parama sterilizacijai. Todėl visų gerų žmonių prašome prisidėti prie Ksiušos šeimos išlaikymo.

Kai kačiukai gimsta automobilių stovėjimo aikštelėje, kaip kad Ksiušos vaikai, jų likimas paprastai būna labai žiaurus, o gyvenimas skausmingai trumpas. Jie sutraiškomi automobilių, pasislėpę po variklių dangčiais sutrinami veikiančio variklio ir kitų mechanizmų arba išvažiuoja į nežinomus kiemus...
Išgelbėtos keturios gražios mergytės, kurias jau dabar galite rezervuotis:)

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898
rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi

Mūsų rekvizitai paramai:
VšĮ „Rainiukas“, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Ksenija
Ksenija
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt