Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kudlius ir Turbo ieško naujų namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiems šuneliams nepasisekė, jie neteko šeimininko, to žmogaus, kuriam jie buvo atsidavę visa širdimi. Jį mylėjo, gynė, lydėjo visur kartu...Deja, žmogus pats pasitraukė iš...

Šiems šuneliams nepasisekė, jie neteko šeimininko, to žmogaus, kuriam jie buvo atsidavę visa širdimi. Jį mylėjo, gynė, lydėjo visur kartu...Deja, žmogus pats pasitraukė iš gyvenimo, o jo ištikimiausi draugai liko. Liko laukti, gyventi toliau.
Šiuo metu šunis priglaudė giminičiai, tačiau jie turi savo tris šunis, tad šiems turime mėnesį laiko surasti naujus namus.

Dabar plačiau apie gražuolius - šviesusis Kudlius, apie 1,5m., puikiai sargaudavo savo kieme, gyveno laisvai. Rudasis - Turbo, apie 3m. amžiaus, sargus, visada būdavo šalia šeimininko. Tad abu šunys puikiai tinka gyventi tiek laisvai teritorijoje, tiek ten, kur reikia puikių sargų. Tai draugiški, jauni šunys, kurie dar nusipelnė ilgų gyvenimo metų! Šunys yra broliai, tad tikrai galėtų gyventi ir kartu, vienas kitą papildo, abu mažo ūgio.

Šuneliai glaudžiasi Trakų rajone, tačiau tikrai yra galimybė šunelius atvežti į kitą miestą, bus pasirūpinta jų skiepais, ar kitomis būtinomis priemonėmis, dabar svarbiausia jiems rasti prieglobstį... Skambinkite Aušrai 865033437

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt