Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labai skubiai ieškomi namai arba laikina globa mažiems šuniukams! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ir trenkė iš dangaus pavasaris kaip žaibas! Bet... Kai kam jo padariniai virsta tikru galvos skausmu. Ateina mažylių antplūdis! Deja, ne tų, kuriuos gatvėse vėžimukais traukia laimingos mamos. O tų, kurie vos išvydę pasaulį neturi vietos- tai bedaliai, benamiai gatvės gyvūnai.

Ir trenkė iš dangaus pavasaris kaip žaibas! Bet...  Kai kam jo padariniai virsta tikru galvos skausmu. Ateina mažylių antplūdis! Deja, ne tų, kuriuos gatvėse vėžimukais traukia laimingos mamos. O tų, kurie vos išvydę pasaulį  neturi vietos- tai bedaliai, benamiai gatvės gyvūnai.

Viena šeima, gyvenanti netoli Vilniaus irgi sulaukė bėdos, tiesa, ne savo, o kitų pamestos. Tiesiog vieną dieną grįžę namo rado svečią, ir ne vieną, o visą šaunų pulkelį- mamytę su 7 mažyliais. Supratingi žmonės apskambinę prieglaudas suprato, kad ten dabar viskas užpildyta nuo grindų iki lubų, tad sutiko geranoriškai tam tikrą terminą rūpintis šeimyna ir dovanoti šuniukus iš namų.

Terminas pasibaigė, o trys mažyliai ir jų mamytė vis dar be namų... Turbūt žiūrint į nuotrauką, nesunku atspėti, kurie šuneliai buvo paklausiausi. Šviesiuosius šunelius greit visi išgraibė, o be namų ir be dėmesio liko juodukai. Dvi kalytės ir vienas nuostabus berniukas! Mažyliai nežada augt dideli, jų mamytė nesiekia net kelių, judrūs, žaismingi ir sveiki!

Žmonės globoję šeimyną, pirmadienį išvažiuoja, tad rytoj neišdalinę šuniukų žada juos žūtbūt atiduoti į prieglaudą. Ne paslaptis, kad pavasario pradžia- tai laikas kai prieglaudose siaučia klastingas parvo virusas, kuris ypač skausmingai ir negailėdamas šluoja mažųjų gyvybes. Gydymas nepaprastai brangus, o neretai ir  neefektyvus, todėl turime bendromis jėgomis pasistengti, kad šuniukai šiuo laikotarpiu nepakliūtų į pavojaus zoną!

Taip pat jau rytoj prie vienos prieglaudos durų žada būti pristatyti dar viena šešių mažylių kompanija(nuotraukoje  juodai baltų ir rudai baltų mažaūgių šuniukų), kuriems vietos ten nėra, o ir išgyvenimo galimybės, deja, nedidelės.

Todėl šiems mažyliams per kelias dienas turime surasti šeimininkus arba laikinus globėjus! Jeigu ieškai draigiško, pasišiaušusio, mielo augintinio- nelik abejingas, priglausk. Galbūt kaip tik neseniai praradai savo senąjį šunį ir namuose jauti begalinę tuštumą, priglausk, juk geri darbai ir mažas keturkojis gali išgydyti tavo žaizdas.

O galbūt dėl savo gyvenimo būdo ar galimybių, negali sau leisti auginti šuns, bet gali priglausti mažylį kelioms savaitėms ir bendromis jėgomis ieškotume jam šeimininkų kartu? Saugi aplinka namuose gali išgelbėti gyvybę ir Tu gali būti tas gelbėtojas!

Jei gali suteikti kuriam nors šuniukui nuolatinius namus, ar bent laikiną globą, skambinkit dabartiniams globėjams 8 646 15950 (dėl juodukų likusios trijulės), arba gyvūnų globos organizacijai- VšĮ „Naminukai“ 8 648 30077 ( laikiniems globėjams padėtume šuniukams ieškoti namų). Prašau, nedelskim, nes laiko turime labai nedaug!

P.S. Pirmoje nuotraukoje šviesūs šuniukai jau turi namus, globa ieškoma visiems likusiems, galintys priglausti laikinai ar su visam po vieną, ar net po kelis šuniukus, kreipkitės!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt