Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laikos mišrūnė Ramunėlė ieško aktyvių šeimininkų

Šaltinis: 15min
0
A A

Trūksta energijos? Trūksta judesio? Bet jūs to tikrai norite, tikrai tikrai? Tada susipažinkite su mūsų „laikute“ Ramunėle! Visiškas pozityvas! Ši „SOS gyvūnų“ globotinė – tikra...

Trūksta energijos? Trūksta judesio? Bet jūs to tikrai norite, tikrai tikrai? Tada susipažinkite su mūsų „laikute“ Ramunėle! Visiškas pozityvas!

Ši „SOS gyvūnų“ globotinė – tikra gražuolė, tankus kailiukas – vanilė su cinamonu...

Tai energinga, smalsi ir judri kalytė. Ji dovanojama tik aktyviems žmonėms, kurie netingės su ja lakstyti, žaisti, treniruoti, o dar geriau – jei turėtų dar ir didelį aptvertą kiemą. Labai ilgų pasivaikščiojimų kol kas nereikalauja, o šiltomis dienomis dar jai ir karštoka su savo laikišku kailiu. Tad svarbiausia – po truputį, bet periodiškai.

Ramunėlė labai žingeidi, jei pamato ką įdomaus, tupiasi ir žiūri, kol neatsižiūri. Tai gali būti besigananti ožka, už tvoros lojantis šuo ar šiaip nematytos erdvės. Ji nepuldinėja praeivių, nei vizgindama uodegą, nei urgzdama. Truputį bijo iš už nugaros atvažiuojančių dviračių, o mašinos nelabai ją jaudina.

Kalytė buvo rasta prie Trakų su lūžusia koja. Pagydyta. Net būdama sugipsuota ilgai netupėjo liūdėdama, tikras strakalas makalas...

Jau pasveikus, mina visom kojytėm, nors matosi, kad viena dar plonesnė, nuskustais plaukučiais. Tik kol vaikščiojo su gaubtu, iš nervų nusidraskė nosytę. Bet užgis.

Dovanojame Ramunėlę atsakingiems žmonėms, kurie ne tik myli šunis, bet ir supranta juos.

Dėl jos kreipkitės 860039525, ilona@sos-gyvunai.lt. Prieglauda įsikūrusi Minsko pl. 33a, bet prieš atvykdami būtinai susitarkite dėl laiko.

Kalytę bus būtina sterilizuoti, tad veisimui jos prašome nesigviešti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt