Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laisvis ir Kęstutis: renkame paramą operacijoms

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Laisvis – baltas, o Kęstas – rainas. Abu katinėliai buvo išgelbėti dėl tos pačios priežasties – surasti tragiškos būklės, sunkia akies trauma. Tiek Laisvis, tiek Kęstukas akyčių...

Laisvis – baltas, o Kęstas – rainas. Abu katinėliai buvo išgelbėti dėl tos pačios priežasties – surasti tragiškos būklės, sunkia akies trauma. Tiek Laisvis, tiek Kęstukas akyčių neteko dėl mechaninių priežasčių – Kęstutį greičiausiai partrenkė automobilis, o Laisvis iškrito per balkoną arba tapo žiauraus elgesio auka.

Abiems vaikinukams – drūtiems vyrukams – buvo atliktos akies šalinimo operacijos. Dabar abu į pasaulį žvelgia turėdami po vieną sveiką didžiulę akytę.

Tiek Laisvio, tiek Kęsto operacijos kainavo po 100 lt. Padėkite mums padengti skolas. Reikalinga parama – 200 lt.

Taip pat prašome padovanoti katinėliams gero, kokybiško maistelio. Ačiū!

Laisvis. Kažkada šis katinėlis buvo nuskriaustas ir traumuotas. Neprisileido žmogaus, pasitikėjimas dvikoju atrodė niekad ir nebuvęs juntamas. Tačiau pasisekė šiam katinu: jį globoti sutiko gerai kačių ir kitų gyvūnų psichologiją išmananti Aušra. Laisviui buvo duota laisve. Laisvė pažinti žmogu, laisvė būti savarankišku, nepastebimu, neliečiamu, laisvė būti savimi. Aušros kantrybė, sumanumas, tinkams, laiku ir apgalvotas sprendimas padarė stebuklą – katinėlis tapo draugišku, patenkintu, laimingu, mylinčiu žmogų katinu. Įsivaizduokite, kažkada jį pagauti galima buvo tik su gaudykle, įviliojus į narvą, naudojant suspaudimo priemones ir kitus laukinėms katėms skirtus metodus.

Pamažu Laisvis suprato, kad niekas iš jo neatims tos jam taip trokštamos ir brangios laisvės. Iškastruotas, paskiepytas, sveikas, išoperuota akele milžinas Laisvis net iš namų eiti nenori į kiemą! Visas toks naminis pasidarė:). Neįtikėtina. Tai globėjos Aušros nuopelnas.  Laisvis – jaunas katinas, maždaug 2 m. amžiaus.

Laisvis ieško namų. Geriausia, jei tai būtų suaugę ramūs žmonės (kad gyvūnėlis nepatirtų išgąsčio). Šeimoje galės būti ir kiti gyvūnai – Laisvis puikiai sutaria su keturkojais. Žinoma, baltasis apvalainis Laisvutis turės naujuose namuose apsiprasti. Globėja Aušra patars, kaip viską teisingai ir strategiškai atlikti, kad Laisvis patirtų kiek įmanomą mažiau streso persikeldamas į naujus namus.

Truputį kantrybės, ir netrukus turėsite murkiantį, baltą, didžiulį draugą namuose.

Kęstutis. Kęstučio g., Vilniuje, gyveno  traumuotas katinukas. Visi aplinkiniai jo nekentė ir bijojo dėl keistos išvaizdos – traumuota akytė buvo siaubingai sutinusi, katinėlis sudžiūvęs ir išsekęs. Vijo vargšą visi, niekino. Laimei, sužinojome, kad toks nabagas vargsta gatvėje ir sėkmingai įgyvendinome gelbėjimo operaciją. Kęstutis buvo gydomas, priaugo svorio ir pagaliau išoperuota jo nelaiminga akelė.  Ačiū globėjai Ramunei už suteiktą pastogę nelaimėliui.

Kęstutis turi dar vieną, Murkliuko, vardą. Mažutis mėgsta atsakinėti į klausimus – mukt, murkt. Tačiau tai nėra vieninteliai jo leidžiami garsai. Murkliukui reikia daug žmogaus dėmesio ir laiko susiprasti, kad dabar jo jau niekas nebeskriaus, kad jis yra Saugus ir gali nebebijoti žmonių. Kęstutis nesileidžia glostomas po to, kai pirmą kartą jį nuvežėme pas gydytojus, praėjus savaitei po išgelbėjimo. Vet. gydykloje buvo panaudotos suvirintojo pirštinės ir dėl to pelnytas pasitikėjimas labai greitai išblėso. Dabar, labai pamažu, Kęstukas ir vėl pradeda pasitikėti žmogumi. O dar kai akies nebeskauda – visai kitas reikalas!

Kai katinuką išgelbėjome, jis buvo beprotiškai bailus, tačiau paglostytas pradėdavo murkti. Šiandien prie jo reikia eiti labai mažais žingsneliais.. Gaila, globėja Ramunė daug dirba ir savaitgaliais būna išvykusi, todėl nėra galimybių skirti laiko Kęsto socializacijai. Jei pasidovanotų Kęstuko draugas Laisvis, jo globą ir auklėjimą perimtų patyrusi kačių psichologė Aušra.  Kęstukui vos metai, jau kastruotas.

Kęstutis myli kitas kates, ypač, mažus kačiukus. Rūpinasi jais kaip tėvelis. Geras mūsų brangus vienaakis Murkliukas, tik reikia jam leisti atsiskleisti ir kantriai laukti, kada jis pats prieis draugauti.


Skambinti:  861558898; 868973782

 

VšĮ "Rainiukas"

Į/k 302733794

Swedbank

LT567300010130758928

 

Būsime dėkingi už Jūsų paramą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt