Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lanai labai reikia naujų namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Mažulytė, smulkutė katytė Maša buvo be skrupulų išduota pačių artimiausių žmonių – savo šeimininkų. Katytė staiga nusibodo, jai nebeliko vietos ten, kur ji gyveno nuo mažens ir...

Mažulytė, smulkutė katytė Maša buvo be skrupulų išduota pačių artimiausių žmonių – savo šeimininkų. Katytė staiga nusibodo, jai nebeliko vietos ten, kur ji gyveno nuo mažens ir manė, kad tai jos namai. Ją įsigijo kaip gyvą žaislą iki vaiko gimimo. Tada gimė vaikas ir Maša tapo nebereikalinga, nes kaip mums pasakė šeimininkas – „kai gimsta vaikas iki trijų metų išvis negalima laikyti jokio gyvūno“. Supratom, kad kai vaikui sueis trys metai, jis užsinorės gyvūno ir vėl bus paimtas gyvas žaislas, dabar jau „treniruotis vaikui“.

Po tokių pokalbių ir tokio požiūrio į gyvūnus darosi negera. Retoriškai norisi paklausti – ar manai, kad nuskriaudęs mažesnį, tą kuris visiškai nuo tavęs priklauso, padedi savo vaikui?
O Maša, kuriai pakeitėme vardą ir pavadinome Lana, prieglaudoje be galo stresuoja, pirmą dieną pavalgiusi, vargšiukė viską išvėmė. Ir taip be galo miniatiūrinė, labai liesutė (neaišku kaip su tokiu požiūriu į gyvūnus ją maitino ir ar iš viso maitino), katytė Lana tupi susigūžusi narvo kamputyje ir dreba.

Pastebėkite šitą mažylę. Lanai tikrai labai reikia namų. Tikrų namų, kuriuose gyvūnas nėra tik „kažkokią funkciją tam tikram laiko tarpui atliekantis daiktas“. Lana ne daiktas, kurį panaudojus gali išmesti ir įsigyti kitą, Lana jaučia, supranta ir kenčia.
Jei galite suteikti savo namų šilumą ir priglausti miniatiūrinę žaliaakę Laną savo namuose, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu: info@beglobis.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt