Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lesėje“ – prancūzų buldogų „derlius“

Šaltinis: 15min
0
A A

Per keletą pastarųjų mėnesių gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudose atsidūrė net keli prancūzų buldogai.

Per keletą pastarųjų mėnesių gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudose atsidūrė net keli prancūzų buldogai. Štai per šias Kalėdas „Lesės“ savanorė Renata degalinėje šalia Pabradės atrado jau kelias savaites besiblaškantį piktavalio rankų sužalotą prancūziuką Rokį. Dabar jis jau karaliauja naujuose namuose.

Kai „Lesėje“ atsidūrė beveik aklas ir smarkiai apleistas prancūzų buldogas Kaukas, savanoriai beveik netikėjo, kad kam prireiks tokio probleminio šuns. Tačiau išaušo ir jo diena – atsirado geri žmonės, kurie pasiryžo suteikti jam namus.

Šiuo metu „Lesės“ Vilniaus prieglaudoje – net du prancūzų buldogai. Bimbo treji metai. Juo nebuvo atsikratyta kaip Kauku ar Rokiu – mirė jo šeimininkas, o iš artimųjų niekas globoti „našlaičio“ neapsiėmė. Bimbo – jaunas, draugiškas, sveikas šuo, tačiau netinka šeimai, turinčiai mažų vaikų – nelabai juos mėgsta.

Kitas „Lesės“ prancūziukas – dar visai šunytis, bet jau patyręs nemažai bėdų. Jį „Lesės“ savanoriai pamatė Buivydiškių veterinarijos klinikoje. Čia jį užmigdyti atvežę žmonės tvirtino radę šunį Molėtų plente. Žinoma, šunelis nebuvo užmigdytas, o atkeliavo į „Lesės“ globą. Jam gan stipriai sužeista koja, tad šiuo metu jis gydomas. Šunelis kastruotas.

„Lesės“ savanoriai tikisi, kad ir šiems dviem naujokams pasiseks kaip Kaukui su Rokiu. Tad ar yra čia tikrųjų prancūzų buldogų mylėtojų? Tikrų, o ne tokių, kurie pasidžiaugę šiuo žaismingu, meiliu padaru, galų gale jo atsikrato kur nors pakelėje. Jei taip, skambinkite tel. +370 655 23341, rašykite el. p. gyvunai@lese.lt arba užsukite į „Lesės“ Vilniaus prieglaudą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt