Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 25d. 11:48

Lietuviams gamtos išsaugojimas rūpi labiau, nei estams ar latviams

Baltijos pilkieji ruoniai
Baltijos pilkieji ruoniai

Lietuvoje įgyvendinta paramos iniciatyva, skirta Lietuvos jūrų muziejui, surinko daugiausiai lėšų Baltijos šalyse. Iniciatyvos, siekiančios paremti Lietuvos jūrų muziejų, metu...

Lietuvoje įgyvendinta paramos iniciatyva, skirta Lietuvos jūrų muziejui, surinko daugiausiai lėšų Baltijos šalyse.

Iniciatyvos, siekiančios paremti Lietuvos jūrų muziejų, metu buvo surinkta daugiau negu 32 tūkstančiai litų (9306 eurų). Ši suma net tris kartus viršija paramą, surinktą Latvijos Slītere Nacionaliniam Parkui, ir daugiau nei 10 kartų lėšas, kurios bus skirtos Estijos laukinių gyvūnų centro statybai.

Pasak Lietuvos jūrų muziejaus direktorės Olgos Žalienės, už „Samsung“ iniciatyvos metu surinktas lėšas bus gerinama ruonių baseinų vandens kokybė.

„Vamzdynų rekonstravimo darbai, kurie užtikrins ruoniams švaresnį ir patogesnį gyvenimą, jau yra pradėti ir turėtų būti užbaigti iki šių metų pabaigos. Ruonių baseinų vandens kokybės gerinimas yra itin svarbus ne tik muziejuje gyvenantiems ruoniams, bet ir ruonių bandos gausinimui Baltijos jūroje,“ – kalbėjo O. Žalienė.

Prie iniciatyvos galėjo prisidėti kiekvienas asmuo, įsigijęs aukščiausios vaizdo raiškos „Samsung UHD“ televizorius – 2 procentai nuo parduotų įrenginių buvo skirti Lietuvos jūrų muziejaus rekonstravimo darbams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt